mure

ma ei oskand seda kuskile mujale postitada:S

mure mul siis selline et me olime sõpradega väljas ja ostsime rakette
olime koolipargis ja lasime disko välku maas,lõime neid jalaga laiali ja mu sõber viskas teisele sõbrale raketti põue mille tagaj2rjel põles tolle jope puruks dressipluus ja taskus olevad kindad ta sai ka lõua ja kaela piirkonda rakettiga,lõua juurde tuli ka vill,nad lähevad asjaga politseisse arvatavasti,asi juhtus ka kooli territooriumil,küsimus on selles et mis probleemid mul kui pealtvaatajal selles asjas võivad tulla?ja mis võib juhtuda selle raketiloopijaga?

Re: mure

Pealtvaatajal ei juhtu midagi tõenäoliselt aga suht debiilikud olete kui sõber viskab "sõbrale" pürotehnikat põue.
Jõhkrat kahju võib tegelikult selline tegevus kaasa tuua. Rikutud riided ja villid pole veel midagi võrreldes sellega, mis oleks võinud juhtuda kui oleks olnud võimsam pürotehnika.

Lambakari! Muidugi olen ise ka alakas olnud ja pürotehnikaga kino teinud, kuid inimesele rakette küll ei visanud.

kuna see juhtus kooli territooriumil siis mul on käskkirja oodata?

ükskord oli sarnane jama kui visati väga võimas rakett meil prügikasti milletagaj2rjel prügikast laiali lendas ja mina sain ikka käskkirja kuna ma filmisin seda

Loogiline, et sa saad käskkirja. Politsei ei saa midagi teha, kuna sa olid pealtvaataja, kuid käskkiri on kooli poolne signaal, et äkki võiks kasutada oma ajusid ning mitte seada enda ja teiste elu ning tervist ohtu. Sa ikka saad aru, et see poiss, kellele rakett põue sattus, oleks võinud surma saada? Ja sa ei teinud midagi, et seda olukorda ära hoida.

Tõenäoliselt sa siiski teadsid, et tal oli pürotehnika kaasas. Kahe sekundiga ta ei suuda seda peidust kuskilt välja võtta, põlema panna ning kellelegi põue visata. Tõenäoliselt sama ütleb ka kool põhjuseks, miks sa käskkirja saad.

Mis on su järeldused sellest juhtunust edaspidiseks?

See on lihtsalt kohutav mida tehakse. Ma loodan, et see kes põue viskas ilutulestiku saab politsei poolt karistuse ja sina kooli poolt. Pealegi, kui ta on kooli "debiilik", siis miks sellisega suhelda? Kui temaga tulevad ainult pahandused?
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”