muusikakooli probleem!

Üks poiss muusikakoolist tuli täna minu juurde, surus mu nurka ja hakkas õiendama.
Lubas peksa anda vms kui ma veel "paugun" tema või ükskõik kellega ja ütles, et võib mu ära ka tappa.
kuigi mina ple talle midagi teinud, paar korda enne esinemist ta ise hakkab ülbama jms ja ma olen vastu öelnud.
mis teha?

ma ise olen 13
ta on vist 14 või 15
ja ta on must pikem ning tugevam ka kindlalt...
lubas lausa ära tappa.
mis teha?

ja veel on neljapäeval mul esinemine, ning ma ei julge eriti minna, tahan lausa meelega haigeks jääda, et mitte kohtuda selle jobuga.

Anonymous kirjutas:Nonii.
Sain pisikese palaviku, ja puudusin.
kuid endiselt kardan selle tüübiga kokku puutuda.
Help?
Sa ei saa ju kogu aeg haigestuda selleks et selle poisiga kohtumisest pääseda. Seda probleemi tuleks lahendada, mite sellest põgeneda.

Vaatame koos, mis lahenduse võimalused on olemas:
* Kõigepealt Sa võid pöörduda oma vanemate poole, rääkida nendele oma olukorrast ja paluda abi. Vanemad võivad näiteks kooli minna, ja paluda korraldada kohtumise selle poisi vanematega, või ise kohtuvad selle poisiga.

* Samuti Sa võid pöörduda muusikakooli õpetajate või direktori poole. See on nende kohustus tagada oma õpilastele turvalisust. Ja need ähvadused, millest sa kirjutad ei ole kooli jaoks normaalsed.

* Kui kõik eelnevalt esile toodud meetmed ei toimi siis saab ka noorte politseisse pöörduda.

Peab meeles pidama et alati, igas olukorras on võimalus lahendust leida, tuleb ainult tegutseda ja kui ise ei saa hakkama siis kindlasti ka abi paluda. Abi saamine ei ole häbi, see on täiesti normaalne ja loomulik asi.

Edu Sulle ja kirjuta kuidas läheb!!! :wink:

loe ka voldikut kiusamisega toimetulekust:
http://www.lapsemure.ee/site/index.php? ... 8voldik%29
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Maggy... sul vist ei ole aimugi, kuidas sellised vennad käituvad, ega ju?
Kui sa kellelegi ära räägid, siis usu mind, neil ON sõpru ja ka nende sõpradel on sõpru, kes hea meelega, kui mitte sind, siis sinu õdesid-vendi (Enamjaolt nooremaid) kiusama hakkavad. See, et sa kellegi elu politseiga kibedaks teed ei aita mitte kedagi. Kõik probleemid tulevad tagasi. Õpetajaga rääkimine on justkui nagu pullile punase rätiku näitamine. Mina tulin selliste pidin kahjuks selliste raiskade (palun vabandust väljendi pärast) pärast kooli vahetama, sest see mõtetu peksmine ja vägivald, mis ei ole tegelikult lahendus, seda on lihtsalt vastik vaadata ja veel vastikum taluda...
What is written in the timeline cannot be changed.

hangi endale suur ja tugev sõber, ajab alati asja ära. Koolis oli ikka nii et keda kiusati kutsus oma vanema venna ja siis vaheaja ajal aeti asjad veriselt korda, mis võib osutada üheks võimaluseks.. verevalamist ei õigusta miski, siiski tuleks ennem hirmutada

Maggy kirjutas:
Anonymous kirjutas:Nonii.
Sain pisikese palaviku, ja puudusin.
kuid endiselt kardan selle tüübiga kokku puutuda.
Help?
Sa ei saa ju kogu aeg haigestuda selleks et selle poisiga kohtumisest pääseda. Seda probleemi tuleks lahendada, mite sellest põgeneda.

Vaatame koos, mis lahenduse võimalused on olemas:
* Kõigepealt Sa võid pöörduda oma vanemate poole, rääkida nendele oma olukorrast ja paluda abi. Vanemad võivad näiteks kooli minna, ja paluda korraldada kohtumise selle poisi vanematega, või ise kohtuvad selle poisiga.

* Samuti Sa võid pöörduda muusikakooli õpetajate või direktori poole. See on nende kohustus tagada oma õpilastele turvalisust. Ja need ähvadused, millest sa kirjutad ei ole kooli jaoks normaalsed.

* Kui kõik eelnevalt esile toodud meetmed ei toimi siis saab ka noorte politseisse pöörduda.

Peab meeles pidama et alati, igas olukorras on võimalus lahendust leida, tuleb ainult tegutseda ja kui ise ei saa hakkama siis kindlasti ka abi paluda. Abi saamine ei ole häbi, see on täiesti normaalne ja loomulik asi.

Edu Sulle ja kirjuta kuidas läheb!!! :wink:

loe ka voldikut kiusamisega toimetulekust:
http://www.lapsemure.ee/site/index.php? ... 8voldik%29
kaebamisest pole kasu saad nii või naa sisse :D
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”