Vägivald vanemate poiste poolt

Juhtus siis selline asi,et kõndisin koju.Turuplatsi peal olid noorukid,keda ma tunnen.Kutsusid siis sinna.Läksin.Hakasid pärima ja mölisema,et mis mölised kõikidega.Siis minu arust ma ei olnud kellegiga mölisenud.Siis kõige suurem kiusaja tuli minu juurde ja lõi mind läega näkku.Karjusin et lõpeta.Ma ei taha.Jooksin.Aga ta sai mu kätte.Siis hakas jalaga näkku peksma.Hiljem rääkisin emale sellest.Otsustasie et lähme teeme jaoskonda avalduse.Poiss kes lõi,lõpetas 9 kl.Mina alustasin 7.

Mida arvate teie sellest loost.Homme lähen jaoskonda.

Ette tänades,Martin !

Re: Vägivald vanemate poiste poolt

Martin 7.B kirjutas:Juhtus siis selline asi,et kõndisin koju.Turuplatsi peal olid noorukid,keda ma tunnen.Kutsusid siis sinna.Läksin.Hakasid pärima ja mölisema,et mis mölised kõikidega.Siis minu arust ma ei olnud kellegiga mölisenud.Siis kõige suurem kiusaja tuli minu juurde ja lõi mind läega näkku.Karjusin et lõpeta.Ma ei taha.Jooksin.Aga ta sai mu kätte.Siis hakas jalaga näkku peksma.Hiljem rääkisin emale sellest.Otsustasie et lähme teeme jaoskonda avalduse.Poiss kes lõi,lõpetas 9 kl.Mina alustasin 7.

Mida arvate teie sellest loost.Homme lähen jaoskonda.

Ette tänades,Martin !

kahju sust tõesti mul on ka olnud nii. mind kiusavad ainult vanemad tüdrukud natukene eemal mu koolist elavad ja kiusavad mind tänaseni. näiteks täna olin õues ja üks tüdruk tuli mu juurde vilistas ja teised tulid ka. õnneks isa tuli töölt ja päästis mu.
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”