Re: nipsutamine

miskipärast ajab kasutaja Idioot. selliste postitustega mind närvi ja ma ei julge enam klikkidagi nendele teemadele, kus on näha, et ta viimane. aga jah, klassiõele pead ikka otse ütlema. küsi, miks teeb nii. või kui teeb nipsu, siis sina anna tugevam löök, minu kaitsereaktsioon toimiks vähemalt nii.

Minu siiraimad vabandused, et lähenesin teemaalgataja eeskujul probleemile mitte täiesti tõsiselt (no oleme ausad... "katastroof" see on puhas jama ju) kuid pakkusin sellest olenemata siiski välja oma olemuselt täiesti reaalse ja õige lahenduse (ütled talle, et ta seda ei teeks... tundub tore ju ja eriti veel, kui lisad põhjenduse, mis kahjuks tõesti minu näitel ei olnud kõige tõsisem). Muidugi on kurb, et mitme teise täiesti absurdse regulaarse postitaja kõrval, kes ei jää sündsuse ega ka mõistlikuse piiridesse, suudan mina närvi ajada - ma pean ennast parandama.
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."

võib-olla on viga minus, aga ma ei näe sellele probleemile muud lahendust kui vägivald. lühidalt öeldes: luba endal närvi minna, tee midagi instinktiivselt vastu oma närvide maandamiseks ja vaata talle kurrrrrrrrrrrrrrrrrrjjjjjaaa pillllllllgugga otsa.. sõnum peaks nii kohale jõudma. ja kui teeb uuesti, löö kasti.

loodan et oli abi

-Dreamer- kirjutas:ja siis kui kasti lööd, siis saad kehavigastuste tekitamise eest süüdistuse
eestis võib selliste süüdistustega elada, saad kompensatsioonigi peale (laipmaa näitel).. aga parem oleks, et kommi ei varasta poeriiulilt - pannakse eluaegsetega kokku ja väänatakse jäsemed ükshaaval välja.

ei tegelikult kasti löömine oleks hea mõte, kuna see oleks siis ju enesekaitse.

ja siis tegelikult, äkki tuleb sellest nipsutamisest sinikaid ka? kui tuleb siis mine arsti juurde lase ära fikseerida, ja siis võid ise menti minna kehavigastuse tekitamise eest.

jumalaga
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”