Vägivald koju tulles peale kooli!

Tere! Kuu aega tagasi juhtus meie peres selline asi. Ehk saate nõu anda, kes teab mis õigused on sellise juhtumi puhul. Nimelt mul poeg esimeses klassis käib ja kodu tulles tungisid talle 2 poissi kallale. Sundisid nt koerapissilaiku limpsima (muidugi poeg ei teinud seda), takistasid koju tulemast (vajutasin fonolukustuse kella kinni õues) ja lisaks viskasid suure jääkamakaga vastu kõhtu (u jalgpalli suurusega). Sama kooli 5 klassi poisid, kellega ,mu poeg üldse ei käinud läbi. Käisin ka politseis, tegin avalduse. Poisid tunnistasid ka kõik üles nii nagu asi oli. Kuu aega nüüd hiljem kutsuti alles tagasi uuesti poissi üle kuulama. Lõpuks siis öeldakse, et ega nad midagi muud teha ei saagi, kui ainult ühiskasulikku tööd anda neile ja noorsootöötaja järelvalve alla kuna lapsed on alaealised.

Kus on siis õiglus? Kas keegi teab kuidas seda asja nii lahendada? Ainult ühiskasulik töö??? Kurb kui nii saab vaid. Saada laps hommikul elusana kooli ja kes teab, kas yldse elusalt koju saabki. Õudne ja siis vaid neile ühiskasulik töö!

Re: Vägivald koju tulles peale kooli!

Olgu, see on väga vana teema küll, kuid kui minu kiusajad teie jutu järgi siin mingit karistust saama peaks, oleks nad vist juba ammu kurat teab kus. Kui võtta arvesse jalgrattaga otsasõitmised, rusikaga näkku löömised, sõimamised, isikliku vara võtmine ja hävitamine, toidu näkku viskamine, jalgadega peksmine, juustest mööda asfaldi tirimine, kinni hoidmine, lükkamine, tundi minna mitte laskmine, pea lumme surmine, ära uputada proovimine, kägistamine ja kõik muu selline. Kus on nüüd õiglus?
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”