Füüsiline vägivald, unes!

VABANDAN KUI POSTITUS EI SOBI TEEMASSE!

Ühesõnaga, selline jama, et näen unes ( iga päev ), LÜHIDALT: et mind peksab üks sõber jalgadega, kätega ning isegi põlvega. Ning hommikul ärgates, näen kehapeal sinikaid, arme vms.
PIKEMALT: Näiteks nägin unes, kuidas läksin ühele värdjale inimesele kallale, sest see värdjas nokkis mu sõpra, peksin siis teda, kui tuli järsku mu sõber, ja virutas vastu lõugu, peamiselt silma alla, ärkasin öösel üles, põsk oli ülimalt kuum, ning magama ka enam ei saand jääda, lõpuks õnnestus edasi magada, hommikul ärkasin, ning nägin et silmaalt on jubedalt punane. Lootsin siis et see läheb üle, kuid see läks lõpuks siniseks mul. Ning siis teadsin et see sinikas kestab mitmeid päevi.
Teine näide: Nägin siis et, olin sõbraga väljas, ning järsku süstis ta mulle midagi kaela ( peale seda, oli uimane tunne ja jäin magama ), ning koolis oli mul uimane olla, käisin peegli ees, sest tundsin mingit valu, ning panin tähele, et mulle oleks nagu keegi süstind midagi kaela, sest seal oli süstijärgne auk vms.
Kolmas näide: Olin selle sõbraga siis väljas, kõndisime rääkisime juttu ja värki, olime siis mingis koolimajas, kus ta järsku tõmbas mul rihma ära, ning sidus mu käed radika külge ja mu käed hõõrusid selle rihma vastu ... . Ning hommikul ärgates nägin, et käed ( veenide kohast ) on ära hõõrutud, ning siis teadin, millest see on!

LOODAN SIIS, ET KEEGI OSKAKS AIDATA. ( kui keegi arvab et pean psühho juurde minema, siis ei aitäh ! )

Re: Füüsiline vägivald, unes

Tegu on Nagu Tulnukate poolt ära röovitud inimestega ,,. muidugi kui uskuda Üleloomulikust aga seal on suht Palju selliseid juhtumeid kus inimesed Ärkavad sinikatega kuid tegelt on ufode poolt ära viidud ööseks ... Ja tekitatud selline uni neile et kahtlane ei tunduks Ainuke loogiline sletus ,.. kuid kes ei usu see ei usu ...

Re: Füüsiline vägivald, unes!

Okei, sa kas liialdad või sa vehkled unes, sest kas on võimalik, et mõni sinu vend/õde või ema/isa sind keset ööd peksab?

Mina arvan, et sa näed seda kõike unes ja siis su keha nagu reageerib sellele unele ja võibolla et sa siis nagu kogemata lööd ennast kuskile vastu või teevad su käed imelike liigutusi ja sa põhimõttelislt "lööd ennast".

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”