Koolipeksud - MIda teha?

Nonii.. Olen 13, ja on suhteliselt suur suur probleem: Koolis, olen suhteliselt tagaishoidlik. Õppida ei saa klassi pärast ( mina olen selles klassis ainuke korralik - Poisteklass... )Ei hakka kellegile vastu, ei ole peksleja tüüpi, ja veel nõrguke.. Õpetajatega olen rääkinud, no siia maani pole midagi ette võetud, käib selline klobimine, et jube kohe.. Just vastu selgrood, roietesse ( jup.. põhiliselt vastu selga) täiest jõust. Selgroo on ka nõrk koht, niiet.. võib vabalt temapärast ju ratastooli sattuda paari päevaga? Mõtlesin vahepeal kooliajal.. joosta üldse kuhugi tundide ajal kaugemale..
No ei oska midagi enam teha :S. Ehk keegi siin oskab midagi pakkuda?
:( :(
Ettetänades,

Viimnetervepoisu

Re: Koolipeksud - MIda teha?

Milelgipärast ma arvan, et kui tungitakse kallale teistkordselt peale politseisse pöördumist lähevad asjad karmimaks? Või ma eksin? Kui tegu on otseselt peksmisega, siis tuleks see asi luubi alla panna. Kindlasti teatada politseisse ning rääkida kooli juhtkonnaga. Kui toimub otsene peksmine, siis sellel peaks olema ka nägijaid.

Oeh, see meie haridussüsteem on loll. Last ära löö aga laps võib sind küll lüüa.

Politsei tegeleb juba ise kooliga suhtlemisel.
Ja tõesti, kui avaldusele järgneb uus peksmine siis lisab see uue episoodi ja annab aluse vahi alla võtmiseks, kuna isikud panevad uurimise ajal toime uusi kuritegusid.
«Climbing skyscrapers with bare hands seemed impossible to me,but I have realized that The Impossible remains until you make it possible» - Alain Robert

Politseisse, kui n2rv t2itsa ribadeks on. Teisel juhul kasvata paksu nahka, ma ei tea, pane mingi masterplan valmis endale, kuidas sa ringi liigud, et neid v2ltida. Kui l2heb l88maks, no okei, ytleme ausalt, anna vastu, tee midagi, kui ei ole j6udu, tee siis nii palju kui su v6imuses on, sest sa oled nkn nurka surutud, do or die - c'est la vie.

Pole pikalt teatanud, mis saanud on. Olen samas koolis, aga teises väiksemas klassis Kuigi asi on nii, et ei käi enam söömas, ei taha üksi
ÜLDSE koolis ringi käia. Ei suuda vaadata mitte ühtegi õpilast vanadest klassidest, ka mitte neid, kes pole midagi teinud.

Kuigi olen vahepeal söögivahetunnil näljane, siiski kannatan, kuni lõpuks iiveldus kodupoole kõndides hakkab. Viimased paar päeva olen küll paar võileiba kaasa võtnud, aga sellest jääb väheks..

Muuseas: Teistele : Ma ei jõua isegi kehalise tunnis palli sööta, kuigi käin rattaga sõitmas ja nii edasi.

okei. Tead mis tee.
Ma olin varem samasugune kuni ma hakkasin trennis käima. See ei pea olema seotud võitluskuntstiga. Mina olen hetkel 12 ja mind kiusati viimati 3. klassis. Hetkel 5. klassis ei julge keegi mulle midagi teha.
Ma kordan. See trenn mida sa valid ei pea olema seotud võitluskuntstiga. Mina hakkasin käima orienteerumas ja ma tegin väga palju tööd.
Mingi aastaga korras.
Minu lugu kuidas ma nendest kiusajatest lahti sain:
Ma olin koolis ja mul oli pikka aega juba plaan. Kui nende kamp tuleb mulle uuesti kallale siis ma annan hoobi ära! Ma olin terve aja nõrgukest mänginud ja ma ootasin seda hetke. Lõpuks nad ühel päeval tuid ja ta tahtis mind lüüa aga õpetaja nägi ja samal ajal ma antsin talle malaka ära. Muidugi mina sattusin suuremasse pahandusse kui tema.
Aga see aitas!
Proovi ise kah kuidagi nimodi!

Löömine enesekaitseks on õigustatud. Loomulikult on alati parem, kui saab seda vältida. Toon Teile karistusseadustiku väljavõtte:
§ 28. Hädakaitse
(1) Tegu ei ole õigusvastane, kui isik tõrjub vahetut või vahetult eesseisvat õigusvastast rünnet enda või teise isiku õigushüvedele, kahjustades ründaja õigushüvesid, ületamata seejuures hädakaitse piiri. TÕLGE: kamp pätte tuleb minu poole ilmselge kavatsusega mulle peksa anda, ma võtan maast kaika ja nende ründe tõrjumiseks kaitsen end neid selle kaikaga lüües. Ma ei jää süüdi selles, et nemad sinikaid said.
(2) Isik ületab hädakaitse piiri, kui ta kavatsetult või otsese tahtlusega teostab hädakaitset vahenditega, mis ilmselt ei vasta ründe ohtlikkusele, samuti kui ta ründajale kavatsetult või otsese tahtlusega ilmselt liigset kahju tekitab.TÕLGE: kamp pätte tuleb minu poole ilmselge kavatsusega mulle peksa anda, võtan lähedal oleva kirve ja löön selle esimesele ründajale pähe. Suur tõenäosus, et ma jään süüdi, kuna kirvega pähe löömise tagajärjena ma pidin aimama, et võib saabuda surm...
(3) Võimalus vältida rünnet või pöörduda abi saamiseks teise isiku poole ei välista õigust hädakaitsele. TÕLGE: isegi, kui tundub, et ehk on võimalus veel ära joosta, kuid ma leian, et saan enda kaitsmisega ka teisiti hakkama, siis mu tegevus enda kaitsmiseks ei ole seetõttu kohe ebaseaduslik.

Seadused on jubedate kuivade sõnadega kirjutatud, kuid nii oleks see lihtsustatult.

Siinkohal ka tervitused külalisele, kes valis spordialaks orienteerumise =) Olen ise sellega tegelenud 1996aasta sügisest saadik ja igal juhul on see üldfüüsilises mõttes hea valik.
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”