Mure

Tere,

Asi on siis nii, et üks kamp tuli lambist ükspäev mölisema. Ütlesid et ma olevat nende sõpra norinud ja muud sellist. Ta ise saab 16, ma olen 14. Ei oska midagi ette võtta, sest ühte sõpra nad juba peksid. Kas kui politseisse pöörduda, kas politsei saab neile midagi teha ? Mul on ka tõendus materjali selle kohta, et nad ähvardasid .

Re: Mure

Loomulikult mine politseisse, politsei ongi suht õige koht selleks. Aga enne räägi vanematele ja siis minge ilusti politseisse.
Kas see su sõber on ka politseis käinud selle murega? Kui ei ole siis vata tema ka kaasa ja minge kõik koos, sest siis kinldam tunne.
Aga sa võiksid arvestada ka sellega, et kui on suur kamp ja jõugu liikmed sinust vanemad siis nad ei pruugi sind peale politsei sekkumist ikka rahule jätta. Asi võib muutuda ka hullemaks. Aga siis tuleb kohe kindlasti kellegile uuesti öelda ja politseisse tagasi minna. Tean seda värki sellest kui ühte sõpra kiusati nii. Aga lõpuks laabus kõik iseenesest. Väätasin täna ''Regina't'' Seal oli ka üpris sama näide, aga ei hakka sellest pikemalt rääkima. Aga edu sulle ja ole tugev.
''In life, we always fall for the person who will never fall for us,
always want things that we can't have, and say things we shouldn't.'' -Zayn Malik

Uskumatu, kui lamedad ja kibestunud võivad noored olla :/, aga jah alustuseks räägi oma tugiisikutele - vanematele kõik ära. Ehk oskavad nad sulle nõu anda ! :) Ja ära tee selle kambast välja, muidugi võid ka koos oma sõpradega ringi liikuda, nii turvalisem ja parem ;)
Guns N' Roses - Estranged

Külaline kirjutas:Tere,

Asi on siis nii, et üks kamp tuli lambist ükspäev mölisema. Ütlesid et ma olevat nende sõpra norinud ja muud sellist. Ta ise saab 16, ma olen 14. Ei oska midagi ette võtta, sest ühte sõpra nad juba peksid. Kas kui politseisse pöörduda, kas politsei saab neile midagi teha ? Mul on ka tõendus materjali selle kohta, et nad ähvardasid .
Kui nad ähvardasid siis järelikult ei ole nad lühikese jutu mehed, võta mõni sõber kaasa ja pange luuki neile tuimalt. :mrgreen:

Selline üksteise luukimine ei aita, õige oleks täiskasvanutega rääkida. Ootad ja vaatad mis saab, kui lõpetavad norimise on kõik korras aga kui ei lõpeta ja sul enda nahk ja ilus näolapp kallis on siis räägi täiskasvanutega.
Mitte kunagi pole kõik must-valge.

And I find I kind of funny, I find it kind of sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had

LiveOnlyOnce kirjutas:Selline üksteise luukimine ei aita, õige oleks täiskasvanutega rääkida. Ootad ja vaatad mis saab, kui lõpetavad norimise on kõik korras aga kui ei lõpeta ja sul enda nahk ja ilus näolapp kallis on siis räägi täiskasvanutega.
Ega iga asja pärast politseisse ka ei ole mõtet minna. Eriti veel kui tuleb välja, et tõesti on teemaalgataja "kiusajate" sõbraga tõmmelnud vms. Politseis puhutakse see asi nii ülesse ja pärast saavad lapsed suurema karistuse kui asi väärt.

Ma ei näe, et oleksin maininud pöördumist politseisse. Täiskasvanud on ka vanemad sõbrad, õed-vennad, vanemad, õpetajad, tädid-onud, jne jne. Keegi suurem ja targem. Ja, mis oleks liigne karistus, kui juba on keegi nende käest peksa saanud ja toda poissi ähvardatakse. Poiss ise väitis, et ei ähvardanud kedagi.
Mitte kunagi pole kõik must-valge.

And I find I kind of funny, I find it kind of sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”