Vägivald :S

Ütleks siis kohe ära, et see jutt ei ole minust, see on minu perekonna tuttava pojast.
Nii, siis mure on selline, et see poiss on 11 aastane, eile sain ma teada midagi sellist, et teda koolis noriti ja peksti(kui kool peal veel oli)
Täpsemini peksavad teda tema 2 klassivenda, üks hoiab kinni ja teine peksab, siis talvel oli tal sõrmeluu murd, ta valetas et ta kukkus libedaga kivi peale, aga mis nüüd tuli välja, et kui nad käisid klassiga reisil, siis need samad klassivennad olid need ise ära murdnud.Klassijuhataja ei tee ka midagi, ütles sellele poisile ainult, et ära siis direktori juurde mine ma lahendan selle ise ära, aga siiski...
Nüüd on juba suvi, ma sain sellest liiga hilja teada, on hilja minna politseisse ja ka mojale, aga mida ma teha saaksin?Seda asja ei saa ju nii jätta:S, kui poiss ei taha enam kooli ka minna kui uus kooliaasta hakkab:S

Vabandan kui on segane tekst:)
Mis saab siis armuda armastusse?Mis saab siis kui armuda armastusse nii palju et armumine saab armastuseks?Mis siis kui ainike mida ma teha oskan on armastada armastust nii väga et ei saa enam?

Re: Vägivald :S

Tere!

Ei ole hilja selle asjaga politseisse tulla. Luumurdudest jäävad üldiselt veel pikaks ajaks tõendid luule ja neid peaks olema võimalik ka hilisemalt röntgenülesvõttelt tuvastada. Seega võiks sellele sõbrale soovitada kindlasti pöörduda politsei poole.
«Climbing skyscrapers with bare hands seemed impossible to me,but I have realized that The Impossible remains until you make it possible» - Alain Robert

Re: Vägivald :S

Andero kirjutas:Tere!

Ei ole hilja selle asjaga politseisse tulla. Luumurdudest jäävad üldiselt veel pikaks ajaks tõendid luule ja neid peaks olema võimalik ka hilisemalt röntgenülesvõttelt tuvastada. Seega võiks sellele sõbrale soovitada kindlasti pöörduda politsei poole.
aga kuidas see poiss ära tõestab, et tõesti need teised poisid selle kõige taga on?
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”