Palun abi! (NB! EI OSANUD SOBITADA MUJALE!) :)

Tere!
Olin rannas oma sõbrannadega ja ühe poisiga, keda kõik teadsid. Poiss on minust aasta noorem(13) ja talle meeldib tüdrukute bikiinide nööre lahti tõmmata. Igaltpoolt. Nii alt, kui ka ülevalt. Olime siis kolmekesi vees, see poiss, mina ja sõbranna, kes on minuga sama vana. See poiss pritsis veega ja üldse kiusas, selle vastu mul ei olnud midagi :D Ja ühel hetkel tõmbas ta mu bikiini ülemise osa täiesti lahti (tagant nööri lahti) ja siis kohe ka alumise osa nöörid. Õnneks ei saanud ta alumise osa nööre eriti tõmmata ja need jäid kinni aga ülemine osa tuli täiesti lahti. Karjusin ja ütlesin, et mis tal viga on aga ta naeris ja oli eemal. Lasin sõbrannal palead kinni siduda ja peale seda oli kõik korras. Hiljem mängisime kolmekesi palli veel vees aga ma tundsin end siiski halvasti. Pärast päevitades oli mul tohutult halb olla ja ma värisesin. Võtsin seljale päikest ja panin prillid ette ja siis natuke nutsin aga õnneks ei ölenud selle peale keegi midagi. Tegime siis tüdrukutega poisile tagasi natuke. Üks sõbranna lõi jalaga tagumikku väga tugevasti ja ma kallasin talle vett peale. Aga mul oli ikkagi mega halb olla. Poiss ütles vees, et nägi kõike aga pärast, kui ma temaga eemal kahekesi rääkisin ütles, et ei näinud midagi. Ta lubas ka, et ei räägi kellegile, palus andeks ja jättis mu rahule. (Ei pritsinud ega puutunud mind eriti, korra tegi sõbramatsu vastu õlga ja oligi kõik) On see normaalne, et ma tunnen end halvasti sellepärast? Ja kas see võib mõjutada mu suhteid poistega tulevikus?
Loodan, et lugesite jutu lõpuni ja ootan HÄID vastuseid! :)
Tänades, Liisa!
(P.S homme olen jälle rannas sama poisiga + veel üks poiss ja mu sõbrannad. Aga ma saan selle poisiga hästi läbi ja loodan, et midagi sellist ei juhtu enam.)
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”