Väljapressimine [rahaline]

Lugu siis selline et üks mu vana sõber jas selle vana sõbra sõbrad(sõber ise eestlane , räägib ka vene keelt ja teised puhtad venelased) ähvardavad mind üles otsida, täiesti kindel et nad teavadmu elukohta kuna nad vanasti siin käind ja ma pole kolind, ähvardavad üles otsida ja peksa anda nuga ja mida veel, kui ma neile igaühele 200 eurot ei anna .
Põhjus vblla selles et migni aeg lubasin nendega kokku saada aga polnd aega siis ütlesid et 200euri igaühele meile(neid 4tk kokku) või otsin üles saad peksa .
Venelased/õismäe omad saavad ilmselt must jagu ka ilma probleemideta ma arvan, kuigi mul endal ka vägaväga palju häid tutvusi koplist, pelgust jne .
Et äkki keegi soovitab, mida teha ?
Vanused neil kõigil 14-17 vahel .

Re: Väljapressimine [rahaline]

Me vist rääkisime sellest ka messengeris juba? Igal juhul anna mulle teada kas ja kuidas Teil emaga see asi lahendada õnnestus.
Ja kui me ei ole vestelnud ja olete juba teine ohver, siis palun võtke minuga ühendust: andero.sepp@politsei.ee
«Climbing skyscrapers with bare hands seemed impossible to me,but I have realized that The Impossible remains until you make it possible» - Alain Robert

Väike uudishimu tekkis, et kuidas ähvardusi tõestatakse ja mille alusel kategoriseeritakse nad "tõsisteks" ja "mittetõsisteks"? Teadupärast tohib inimesi vastutusele võtta ainult juhul kui süü on tõendatud, aga kuidas suusõnalist ähvardamist tõestada saab? Sellel samal põhjusel on ka illegaalsete kartellide tõestamine raskendatud.

vertigo kirjutas:Väike uudishimu tekkis, et kuidas ähvardusi tõestatakse ja mille alusel kategoriseeritakse nad "tõsisteks" ja "mittetõsisteks"? Teadupärast tohib inimesi vastutusele võtta ainult juhul kui süü on tõendatud, aga kuidas suusõnalist ähvardamist tõestada saab? Sellel samal põhjusel on ka illegaalsete kartellide tõestamine raskendatud.
Vot see on väga pikk teooria, kuidas sellist asja tõestada. Ja ei taha sellega foorumit "risustada" Kui huvi on, siis pane mulle PM ja üritan asjast mingi lühiülevaate teha.
«Climbing skyscrapers with bare hands seemed impossible to me,but I have realized that The Impossible remains until you make it possible» - Alain Robert

Oismae kirjutas:Kas sa käid kuskil õismäe koolis? kui nii ss ütle millises, ma käin Tallinna Õismäe Gümnaasiumis, ajaks kamba kokku ja annaks nendele vinkudele :twisted: Mul juba ammu isu nendele raiskadele kerepeale kütta :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ei käi õismäel, mustamäel .

Andero kirjutas:Me vist rääkisime sellest ka messengeris juba? Igal juhul anna mulle teada kas ja kuidas Teil emaga see asi lahendada õnnestus.
Ja kui me ei ole vestelnud ja olete juba teine ohver, siis palun võtke minuga ühendust: andero.sepp@politsei.ee
Jah, rääkisime sellest messengeris.
Hoian kursis !
s0ul kirjutas:Siin pole küsimust - potentsiaalselt oled sa puusärgis, kui sa politsei poole ei pöördu. Kui neil on tõsi taga / naljatavad niisama, politseis on nad omadega sees igaljuhul. Ähvarduste eest on juba tohutud karistused.
Nõustun :) . Politsei vist on ja ainuke lahendus siinkohal .
Sal kirjutas:Mina soovitaksin sul ennem ema ja isaga kontakteeruda ja siis ühiselt politseisse minna või pakuvad vanemad sul parema variandi välja.
Soovin edu igastahes! Päikest!
Tänud :) (soovituse eest)
Andero kirjutas:
vertigo kirjutas:Väike uudishimu tekkis, et kuidas ähvardusi tõestatakse ja mille alusel kategoriseeritakse nad "tõsisteks" ja "mittetõsisteks"? Teadupärast tohib inimesi vastutusele võtta ainult juhul kui süü on tõendatud, aga kuidas suusõnalist ähvardamist tõestada saab? Sellel samal põhjusel on ka illegaalsete kartellide tõestamine raskendatud.
Vot see on väga pikk teooria, kuidas sellist asja tõestada. Ja ei taha sellega foorumit "risustada" Kui huvi on, siis pane mulle PM ja üritan asjast mingi lühiülevaate teha.
Võiksite siis mulle ka juba saata, tahaks ise ka teada :)
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”