Re: minu lugu

kui peas lausa pragu, kas siis vanemad ei küsinud midagi? võid ju vanemate või õpetaja/õppealajuhataja kaudu seda asja ajada. kui neid (nt õppelalajuhatajat) ei huvita, siis ütledki, et sul on õigus politseisse avaldus teha ja sellise asja peale reageerivad nad kindlasti, kuna kool ei taha politseiga mingeid jamasid, üritavad alati ise ära klaarida.

termomeeter kirjutas:kui peas lausa pragu, kas siis vanemad ei küsinud midagi? võid ju vanemate või õpetaja/õppealajuhataja kaudu seda asja ajada. kui neid (nt õppelalajuhatajat) ei huvita, siis ütledki, et sul on õigus politseisse avaldus teha ja sellise asja peale reageerivad nad kindlasti, kuna kool ei taha politseiga mingeid jamasid, üritavad alati ise ära klaarida.
Kuid alati jääb võimalus suured ja tugevad sõbrad appi kutsuda ;) (MITTE ET MA TOETAKS VÄGIVALDA)
Kuid jah, proovi rääkida õppealajuhatajaga ning vanematega.
It’s always darkest just before the dawn, so stay awake with me, let’s prove them wrong.

Oled sa kindel et sa ainult ühest saad jagu? :D Sellesmõttes et paksemad, suurema kondiga mehed ikka tugevamad tavaliselt. :P Mul isa rääkis et seal kandis kus ta elab olid mingit noored tolad ühte paksu ja tursket meest röövinud, see oli aga neile mingi hiigelväikse summa raha andnud mis tal oli ja nad olid ta veel läbi ka klobinud. :roll:

Pärast oli asi politseisse läinud ikkagi kuidagi ja neil ei tasunud see kuidagi ära. :D :lol:
Mu isa ütles et see mees oleks nad võinud võtta nagu jahukotit mõlema käe otsa ja neid raputada. :mrgreen: :evil:

Lihtsalt see mees oli mingi natuke arg ja imelik, sünnist saandik selline vist olnud, ei tea kah. :|
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”