15 aastane poiss

Mul on suuur mure eile üks minu klassi poiss ütles mulle pahasti! :cry: mille peale ma tormasin klassist välja vetsu poole ja hakkasin nutma...MIS TEHA ma ni kardan neid poisse ükskord nad ytlesid raha siia siis andsin oma söögi raha ära ja hakkasin jälle nutma....MA ei julenud täna klassi minna läksin klassi ja tahtsin oma kohale minna siis keegi teine oli mu koha 2ra võtnud siis mul tuli jälle nutt kurku ja kõik said aru...siis jooksin koja ja jäingi sellekpäevaks koju nutma.... :cry: :cry:

Re: 15 aastane poiss

Tere.

Vaatamata sellele, et seda kirja võib lugeda kui libateemat vastan sellegipoolest.

Sinu kiri sisaldab palju erinevaid murekohti.

1. Väljapressimine. Juhul kui sa oma söögiraha tagasi ei saanud siis võid rahulikult selle kohta politseisse avalduse kirjutada. Avalduse aluseks võid võtta karistusseadustiku § 218. Varavastane süütegu väheväärtusliku asja ja varalise õiguse vastu
Karistusseadustik asub ise siin: https://www.riigiteataja.ee/akt/184411

2. Sage nutmine. Selle murega peaksid pöörduma oma koolipsühholoogi poole. Nutmine võib olla seotud erinevate foobiatega (hirmudega) ja madala enesehinnanguga.

3. Sinu koht võeti ära. Ka enesekehtestamise teemal võiksid koolipsühholoogiga vestelda.

Edu soovides.
Admin
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”