Mida teha??

Ma ei tea kas see on nüüd teema alla kirjutatud, aga ma siiski lisan selle siia. Mul on kahjuks selline probleem, et ma läksin oma sõbrannaga ( ma arvasin, et ta ikka on mu sõbranna) tülli. Alguses saime väga hästi läbi, ei olnud mingeid tülisid.
Aga ühel hetkel ta lihtsalt solvus mu peale ja siis läksimegi ikka hullusti tülli. kusikil 2 päeva me ei suhelnud, ja siis mõtlesin et kirjutan talle reiti, et mis toimub nagu. ja ma väga kahetsen et talle kirjutasin, kuna sellest algas uus ja hullem asi. Nimelt hakkas ta mind rates sõimama. Ma nüüd kopin mõned kirjad , mis ta mulle on saatnud :

1. sa kadakas* ja prosta ja lirva ja veel midagi
. .
2. sa saad surma varsti. sa oled üks valelik inimene ja nii rõve kaa

3. sa oled see kadakas* siin kes valetab kadakas* ime siis et keegi ei taha sinuga läbi saada ,mitte keegi ei taha sind sa oled lihtsalt hale värdjas kes on kuskilt kuu pealt tulnud . PISTA PÕLEMA ENNAST , OSTA OMALE UUS ELU SA OLED SELLES ELUS NIII RRÕVE. JA PALUN ÄRA UNUSTA ,ET SA OLED HAAALEE LIHTSALT HAAALLEE )
TÄÄÄÄÄÄÄIIIIIIEEEEEEEEGGGGGGGAAAA. JÄTA SEE ELUKS AJAKS OMALE MEELDE . sure haletsusväärne rott ,H-A-L-E, haha, jaajaa
OSTA ELU SEST SIIA ELLU SA EI SOBI OLED RÕPANE PRÜKKAR/PARM HALEEE LIHTSALT HALE , SA EI LÄHE KELLELEGIKORDA SA OLED SIIN ELUS MINGI ORI .

4. sulle antakse varsti lõuga kui poe juures sind nähtakse või kuskil 6inimest hahahah ooi ma hakkan sda filmima ma juba ootan seda päeav . JA MA ÜTLEN SULLE ILUSASTI HALE LIRVA , SA SAAD LÕUGA . MA SAADAN SULE SELLISED INIMESED LÕUGA ANDMA ET OIOIOI . JA ÄRAISEGI HAKKA SIIN NÜÜD MULLE VASTAMA , KUNA ARUSAADAV ET KUI OLED KIRJA LÄBI LUGENUD SIIS SA KUSED LISSALT KUSED. MA ANNAN SULLE NÕU PISTA ENNAST PÕLEMA KUNA SA OLED SIIN MAAILMAS ELAMISEKS LIIGA HALE
MITTE KEEGI EI TAHA SIND SIIA /JUBA JÄRGI KÜSITUD/ JA MA HOIATAN VEELKORD PEA LÕUAD JA ÄRA HAKKA MULLE VASTU . SAA JUBA ARU SA OLED HAALLLEE RÕÕMEDALT HAALE JA MITTEE KEEGI EI TAHA SIND SAAA ARU PISTA ENNAST PÕLEMA SUL POLE VAJA SIIN MAAILMAS OLLA SA OLED AINULT ORI JA SIN POLE SIIA VAIA ,

See kõik on tema tekst. Tahaksin nüüd teada, et mida ma peaksin selleks ette võtma, et kas peaksin pöörduma kellegi poole ????

Ette tänades,

P.

Re: Mida teha??

Kirjuta rates moderaatoritele seal ta siis sulle enam kirjutada ei saa ja ka tema rate kustutatakse.
Võid rääkida oma vanematega, et nemad räägiksid tema vanematega või lähed ise räägid tema vanematega.
Ta ise on hale, kui sulle kirjutab, mitte ei ütle otse näkku.
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”