Suht suur mure

Kuidas nüüd alustadagi...
Käisin eelmisel aastal ühes klassis ühe (või no tegelt päris mitme) ebardliku poisiga...
Olid mind alates uude kooli tulekust suht kiusanud (3 aastat).
3. aastal hakkas klassis ka sõpru tekkima (mitte need tüübid) ja noh saime nii päris headeks sõpradeks
Plaanisime 1 kord pidu. tuli rahvas kohale... ja nii kui viimane inimene kohale jõudis tormasid need inimesed sisse...ebameeldiv eks ole... üritasime neid minema ajada aga tulutult... ühesõnaga mis seal ikka no natuke oli võetud ka... ei saanud politsid kutsuda... Eks ma siis jäin nendega istuma, pidasid end suht korralikult esialgu minuarust üleval jne. Aga kui täis jäid siis hakkasid mulle niiöelda jama keerama nt. tegid mu ema telefonil ca. 800.- telefoniarve, mida oli ka ette arvata sest telefoni olin valveta lauale jätnud ja määrisid aknad munadega kokku jne
Ja no loomulikult kajastus see ema telefoni arvel...
Ja nüüd siis jõuan asja poindi juurde. Ükspäev käisin õues ühele suht heale sõbrale üht asja andmas... kell oli pool 2 öösel...
istusime siis, rääkisime juttu jne ja siis tulid need samad tüübid. Tulid mult raha nõudma (summaks oli siis 800), et ma selline kitupunn olen jne...
Algselt rääkisme rahulikult... aga siis hakkas 1 tüüp mind peksma ja mult kuupäeva välja pressima... (ja no see sõber on minust paar aastat noorem ja ta ei saand midagi teha)
Ja ma andsin siis kuupäeva, et 10. dets. maksan (mida ma loomulikult ei tee) ja ähvardas, et
kui ei maksa siis mind tambitakse totaalselt. Aga mis ma tegema peaksin et mitte "totaalne muutumine-peksu erisse" jõuda
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Re: Suht suur mure

no mõned on aga nendel tüüpidel on nagu suurem kamp ja värki ja on muidu ka mingi sajaga ülbed...
vajadusel saaks vast 80 inimest kokku...
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.

ei no need pole otseselt mu sõbrad vaid sõprade sõbrad ja muu rahvas keda tean... lähemaid sõpru on nagu mõned et jh...
aga no need inimesed saaks siiki rohkem...

(ja muidugi sorri et nii hilja õhtul tüütan)
EXJU - Ex-Jutuka Mode

Sick!

Tõsiselt, ma never ei täidaks neid käske. Paneks taskus diktofoni käima kui räägiks nendega igal hetkel, et asitõendeid saada. Täielikud idikad ikka ilma loodud omg! Ma astrotilt.

Pea vastu! :cry: Loodan, et kõik läheb hästi.
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

tahaks ka loota aga klobimist ka nagu ei tahaks
EXJU - Ex-Jutuka Mode

Olen mõelnud ka politseisse pöördumisele aga no ma ei tea... sellest pole eriti suurt kasu sest siis ta saab oma trahvi kätte ja tuleb peksab mu oma kambajõmmidega läbi...
Ja samas kui maksta siis hakkabki mult raha nõudma vms
Ja kui mitte maksta siis saan ka lambist peksa
EXJU - Ex-Jutuka Mode

aasta või paar minust vanemad (17/18 jne) no ja kooli olen juba nii palju kordi vahetand et ei viitsiks taluda seda uut keskonda....

OT: mul üldse raskusi uues keskkonnas kohanemisega
EXJU - Ex-Jutuka Mode

EXJU kirjutas:aasta või paar minust vanemad (17/18 jne)
Noja, kõikidel mõistusega korras vist...
Loodan, et nad ei saa kunagi järglasi. Ei taha elada vabariigis, kus leidub selliste geenidega imbetsille.

Hea on öelda, et räägi vanematega või politseiga, aga see pole nii lihtne. Probleem on väga tõsine.
Mis ema telefoniarve pärast ütles?
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

ei no see oli suht ammu see pidu ja asjad aga see raha nõudmine oli hiljuti'
ja kahe asja vahepeal oli tükk vaikust

no mis ta ikka ütles... rääkisin asja nii nagu oli... kutsus rahva kohale ja vestles nendega
EXJU - Ex-Jutuka Mode

nojah see ka variant aga ei oskagi selle peale midagi öelda
EXJU - Ex-Jutuka Mode

kes sulle seda ütles? ei tegelt kusjuures ei ole
EXJU - Ex-Jutuka Mode

aga mida ikkagi teha kui 3 "kappi" vastu tulevad
EXJU - Ex-Jutuka Mode

kanna kaasas mingit enesekaitsevahendit, kui sa arvad, et see neid hirmutaks... näiteks nuga või pipragaas. Väljapressimine ja ähvardamine on ka kuritegu muide, seega seadus on vähemalt sinu poolel (lihtsalt teadmiseks, kui sa peaksid otsustama pöörduda politsei poole).

kooli psühh ka soovitas nagu politsei poole pöörduda... et ma vist üldiselt teen seda...
EXJU - Ex-Jutuka Mode

eks see ole vaieldav sest purgiga võib igast asju juhtuda... mõni võib selle käest ära rebida
ja vaieldav on kas see sõps tahab tunnistama tulla...
EXJU - Ex-Jutuka Mode

selle pipragaasiga on see asi ka et (kui õiieti mäletan)siis saab sda alles 18 a osta.ja samas tõesti kui sa lasedgi seda siis läheb nats aega enne kui mõjuma hakkab ja selle aja peale võigad sul gaasi ära võtta ja saad ise seda tunda :?

mine siis ikka politseisse...

Saa hakkama (mees oled ju ;) :D )

ei no ma ei pea silmas mõjumist... vaid nagu käest ära kiskumist a jh

nii, täna hommikul (1. dets) passis ta mul all trepikojas (nagu ühiselamu tüüpi maja on)
see jäi ka ennist mainimata et elame ühes majas
1sõnaga hakkasin kooli minema ja see hakkas attackima ja ma jooksin üles tagasi (nagu need olid all korrusel ja hakkasid üles jooksma ja ma olin 3. korruseni jõudnud 4.lt ja siis nagupidin tagasi üles jooksma
nüüd ei julge kooli minna atm
kas ma tegin (teen) midagi valesti?
EXJU - Ex-Jutuka Mode

Kui sa kooli ei julge minna, kartes peksa saada, siis sa ei tee midagi valesti. Aga jah, kõige lihtsam: mendid kaela, või järgmise kohtumise ajal tõesti ka diktofon taskusse lindistama, juhul kui sõber ei taha tunnistada. Ja kui tahab tunnistada siis mida rohkem asitõendeid on, seda kindlam on et nad süüdi jäävad! Edu sulle nendega.

Täna siis jälle tulid ninaalla nokkima.
täitsa sitt kohe...
ühesõnaga kooli vahetunniajal
ühesõnaga tulin suitsupausilt (jah, olen loll, et suitsen)
Ja siis need passisid ka kuskil seal... lootsin et probleeme ei teki ja teema juba lahenenud
ühesõnaga jooksin kooli kaamera alla ja siis tuli ta tõuklema
janoh mindagi hullu nagu ei olnud... aga lihtsalt närvi võttis mustaks

ja nüüd tunnen et olen loll et asja menti ei andnud.
EXJU - Ex-Jutuka Mode

Järgmine kord kui näed neid, noki oma telefoni ja kui lähenevad pane lindistama, lähemale tulevad siis pane telo kindlasse kohta ja siis vähemalt salvestab nende prussakate jutu ära. Igastahes telo kohta küsivad ütled, et nende asi pole sinu vara käppida, mida need si*ad hüppavad no.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Hmm... arenguid niipalju et (seda te vist juba teate et ma politseisse andsin asja) aga igatahes... arenguid siis see et mõned tunnistajad on üle kuulatud... ja ilmselt läheb siis paari kuu jooksul prokuröri juurde
EXJU - Ex-Jutuka Mode

No mina arvan et asi ongi korras :D Tavaliselt probleem selles et ei julgeta kuhugi millestki rääkida jne.

Ma nsm. lobisesin siin allpool :D See lahendatud mure.

Mul kunagi olid koolis paar klassi vanemad poisid kes mind peksid ja teiste ees maha tegid et sellega teistele meeldida.
Nad olid mingid eluimelikud tüübid, haisesid jne. :D Nad nagu vist 24/7 jõid, suitsetasid ja ei vahetanud riideid jne.
Võinoh mina ei tea millest nad haisesid :? :mrgreen:
Sai vahepeal õpetajate ja direktoriga ka räägitud ,aga see korralikult ikka ei aidanud. Võibolla natukeseks jäi asi vaiksemaks.
Mingiaeg mul tuli mõte et kui tulevad siis näitan välja et nad haisevad, nagunii suht paljud teadsid et nad haisevad kuid ei julgenud seda neile näkku õelda.
Siis kui nad ligidale tulid panin käe nagu nina ette et seda välja näidata et nad haisesid, algul nad nagu hakkasid veel hullemini jamama, aga mingi aja pärast lõpetasid ära.

Ega neist mingeid korralikke tüüpe pole ikka saanud, joovad ikka samamoodi, arvan et veel hullemini :D
Ükskord nagu selle ühe poisi vend ja ta mingi sõber läksid Tallinnasse mu isa juurde ehitusele tööle, seal nad olid ka mingi ainult rääkinud mis nad oma rahaga teevad, siis olid aga midagi seal vist veel ära ka jamanud ja ei olnud nad eriti midagi saanud. :mrgreen:

kahju ainult et sul endal aru peas polnud, talusid seda jama mitu aastat, minul siuke asi oleks siis oleks juba esimesel nädalal kamp uksetaga neil jorssidel, kurat, mis see olgu, sõpru sul on mees ju, eelmistest elukohtadest ja see ka, karta ei maksa, kui nad ongi tugevamad sust, siis pane ikka molli, proovi vähemalt, hakka vastu, ma loodan et politsei aitab, aga see on kaa natuke umbes värk, kõigekindlam on ikka ise või koos sõpradega ära vajutada raisad.

Aga jaa nüüdseks siis asi lahenend. Mendist tuli säädne vastus et sõna sõna vastu, seega ei saa midagi teha.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Suletud

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”