Agressiivsus

Olen 17, tunnen ennast ülimalt agressiivsena koguaeg. Tänaval/koolis igalpool ringi käies käivad koguaeg mõtted, kuidas ma tappa tahan anda kõigile, ja kujutluspilt jookseb silme ees, kuidas rusikadega peksan kõiki. Olen nagu vihane koguaeg kõigi peale. Autodes mööda käies nt mõtlen koguaeg, kuidas löön akna sisse, kodus peksan seinu, väljas puid vm, pärast nukid verised ning tihti olen kaklustesse ka sattunud, eriti pidudel, sest siis alkohol veel suurendab seda mõju.
Kõik asjad käivad mulle koguaeg pinda, nii on mingi pool aastat või aasta olnud. 90% inimestest tunduvad vastikud mulle ja selline tunne, et pean neile kere peale andma. Asi ei ole selles, et ma tahaks kõva meest vm mängida, aga lihtsalt sellised tunded valdavad. Olen psühholoogi ja psühhiaatri (mitmete) juures ka käinud, aga no ma ei suuda neid ka sõbralikult vahtida, väga ärritav on käia (pidevalt selline tunne, et tahan neil ka näod lõhki rebida vm), olen mingeid ravimeid ka õginud erinavaid, need ei aita. Hakkab juba üle viskama, selline tunne, et peaks endale otsa peale tegema, sest ma ainult põhjustan kahju sellega igale poole. Vahel on selline tunne, et ei tahagi sellest agressiivsusest vabaneda, aga siis vahepeal siiski analüüsin ennast ja sellisel puhul tulevad suitsidaalsed mõtted pähe jne. Perega jm on minu arust enamvähem korras, no suhteid keeran kadakas* küll nii, aga mingeid probleeme nagu mul elus ei tohiks olla, mis sellist asja vallandavad. Tundub nagu kuidagi lamp elu vihkamine, ma ei saa aru sellest ja ei oska kuidagi parandada. Kui selline jant kaua kestab, siis hüpan kuskilt kõrgelt alla. Keegi oskab aidata vm?

Re: Agressiivsus

Just. Sport on alati lahendus.
Kui sulle mõni ala meeldima hakkab - sa ei pööragi enam sellele sisemisele vihale väga tähelepanu, kui sa oma alale keskendud. Ja Sport laseb sul oma jõudu kasutada, niiet sa ei pea peksma oma käsi lõhki =]
Ja see on teada asi, et sport aitab paremini toota õnnehormoone, niiet see parandab ka su tuju märgatavalt. Mõne nädala kuni paari kuuga oled sa täiesti teine inimene. :P
Kuigi, see oleneb täiesti inimesest endast. Mõni üksik on täiesti muutmatu, kuid alati tuleb endasse uskuda, see annab edumaad. ;)

F22g.

Oojaa, mulle meeldib agressiivsus, üks parim asi tegelikult kuidas motiveerida ennast näiteks 100m v midagi muud jooksma kiirelt, no ütlen ausalt välja et kui ma jooksen koolis siis mõtlen pidevalt kuidas keegi mind kiusaks/molli annaks ja siis too eest ära jookseks, vot see on üks kuradima hea lahendus, kui inimene suhteliselt vihaseks saab siis ta paneb enamjaolt kõik mängu, et see inimene kätte saada näiteks vms (põgenemine).

Aga teemasse - tasuks poksikott muretseda, väga mõnus asi kuidas ennast välja elada ja samal ajal muskleid suurendada.
Endal ka pidevalt selline tunne, et tahaks molli anda lihtsalt, kuid hoian ikkagi ennast vaos.

Mul paps ei taha mulle poksikotti osta, isegi korralikud hantlid (millel saab raskusi ära võtta ja juurde lisada) ostis pika anumise peale ja nii. Ta kardab et ta ilus tütreke läheb koledaks musklihunnikuks kätte ära ja nii. Tegelikult mul on lihtsalt vaja midagi millega tegeleda et mitte päris närvihaigeks minna. Oeh.

Poksitrenn oleks päris hea mõte, olen ise ka käinud ja meil olid tunnid 2x45 minutit paar korda nädalas ja pärast olid ikka suht läbi. Alguses kuivad trennid ja lõpuks paarikaupa, niiet kui väga tahad, siis saad ilmselt kedagi lüüa ka mingil hetkel, aga siis arvesta sellega, et sind lüüakse tagasi täpselt sama kõvasti :wink:

Haggard kirjutas:Eesti selline peldik siin pole kuskil mitte mingit normaalset spordiala. Pärnus võiks MMA olla, aga ei mitte kadakas* ei ole.
.pärnus on MMA-trennid ise käin seal juba üle aasta,.
niiet ära aja siin midagi et ei ole.!
muide sa ei saaksi trenni,natuke noor sellejaoks kui sul loomulikult tutvusi seal treeneritega pole:)
sateedmuõnnelikuks(L)

kanakoib kirjutas:
Haggard kirjutas:Eesti selline peldik siin pole kuskil mitte mingit normaalset spordiala. Pärnus võiks MMA olla, aga ei mitte kadakas* ei ole.
muide sa ei saaksi trenni,natuke noor sellejaoks kui sul loomulikult tutvusi seal treeneritega pole:)
Mida kadakas* 16 oli miinimum ma lugesin kuskilt.

Haggard kirjutas:
kanakoib kirjutas:
Mida kadakas* 16 oli miinimum ma lugesin kuskilt.
no ongi ,ma sain mõlema H____________ga hästi läbi ,ja siis sokutati trenni:)
sateedmuõnnelikuks(L)

Kui on hea fantaasia,siis mingil määral on ka sellest abi. :D Mul on umbes midagi sarnast,kuigi mitte nii hull(närvid läbi lihtsalt :D),aga ma lihtsalt suunan selle viha suuremosalt oma fantaasiasse,seal sa võid ju teha mida tahad,kujutada ette mida tahad jne. :D
Kuigi sport on ka hea lahendus :D
Just smile and pretend :D
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”