Re: Küsimus?

Minul on küll.
Loost ise ei räägi, aga ehk niipalju, et hiljem olime mõlemad väga räsitud ja jäi mulje et kõik on halvem kui enne, ta ähvardas koledasti, aga järgmistel päevadel-nädalatel ja edaspidi mingit kiusamist enam polnud

Pigem ei soovitaks seda vägivallaga lahendada. Miks?

1) Võid ise hullemini peksa saada, kui mitte kohe siis paari päeva pärast võib kamp kiusaja sõpru sind varitseda
2) Kiusajad on tavaliselt madala enesehinnanguga. Seega on üldiselt neid sõnadega palju lihtsam rünnata. Kuid samas tagajärg võib olla sarnane eelmise punkti omaga.
3) Omadest kogemustest soovitan ikkagi valemit, et oma sõpru ja viibi palju nende seltskonnas.

aga miks te arvate et kui hakkad ise kiusama saad hiljem peksa?kiusajate üks põhi eesmärke on ju ikkagi et näidata kui võimas olen mina selle tagajärjeks on ju see et keegi ei taha temaga tegemist teha,järelikult on võim temapool.
Ei poolda küll vägivalda aga mis jõud on ikkagi rusikas vs sõna?samahästi võiksid enne vetsus käimist vetsupaperiga nö "üle lasta" :wink: suht sama ju
Kui järjepidev kiusamine ,just sinu kallal käib siis tuleb ikkagi vastu hakata ning näidata et ka mina ei ole mingi tühi koht, vaid ma suudan just Sulle vastu hakata.
Tuulekene puhus vabalt, õhus lendas prahti.

Külaline kirjutas:Kas kellegil on olnud olukordi ,et vägivald on teda kiusamisest päästnud? Näiteks kooli vägivallast , et sa lähed kedagi peksma siis sind enam ei peksa või ei kiusata?? Vabandust kui on segane!
kadakas* jeah, klassijuss iga tunni alguses moraalitseeb seda..
meie klass üle saanud sellest juba =D

Külaline kirjutas:mul ise proovisin ka anda vastu hambaid , pärast kui olin molli andnud oli nädal aega rahulik siis hakkas sama asi jälle (kiusamine)
järelikult see mõjus võimis? anna kohe nii et meelde jääb talle,ega ükskord kui sellise paugu kirja saab on kõik normaalne :wink: (vabandan kui õhutan kaklust aga ega ju vist muud ei aitagi)
Tuulekene puhus vabalt, õhus lendas prahti.

sedasi ei ole aga kui ming tüüp tuleb niisama paukuma ja peksma oli endal kooli viimasel päeval panin kahele tüübile lõuga ühel oli hing kinni ja teine veritses see kellel hinge kinni lõin on maha rahunend aga verine tüüp ikka veel paugub mu kallal vahel ajab hullult kettase siis mõtlen millal talle korralikult lõugsi annaks et maha rahunkes ta pidevalt tahab olla ming hull tuus aga ise on mingi alaarenend ja õpib ming eriprogrammil on mesit üks assta vanem kh loodan et oli abi kuigi ei usu :D
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”