Re: tõsine mure

Tere!
Mina arvan, et vägivallaga ei ole tark vägivalda lahendada. Aga kaitsma sa end pead. Su klassivennal ei ole õigust sinu kallal vägivallatseda. Sellest peaks rääkima inimestele, kes saavad midagi ette võtta. Kas sul on koolis mõni õpetaja, kellele saaksid rääkida? Sellise juhtumiga, eriti kui probleem kordub võid julgelt ka politseisse pöörduda.

Kirjutasid, et ta ründas sind heast peast. Proovi veelkord läbi mõelda, mis tema rünnaku taga võis olla, miks ta seda ikkagi tegi? Kas teil oli mõni tüli või äkki sa kogemata solvasid teda millegagi? Saan aru, et see võis olla hirmutav kogemus, aga võibolla saab selle olukorra lahendada lihtsalt klassivennaga rääkides.
Konsultant Margus

Tegelt kohe vastu täiega ära hakkagi seal jamama siukeste olukordades on aind 2 võimalust kas saad täiega luuki või annad niivastu kuis saad vahet pole kas jääd alla või peale aga vähemalt oled teinud kõik mis su võimsuses on et talle vastu saada:)

mul oli ka kunagi selline probleem, et yks ja sama tyyp hakkas lambist mind peksma koguaeg,, :D
aga noh, mingi 2 kuud j2rjest sain iga kehka tund peksa:D

aga siis mu vanem vend sai sellest teada , ja ytles, et v6ta end kokku ja l66 vastu. mis siis,et sa n6rgem: :twisted:
ja andis soovituse, et kui alguses tuleb t6uklema siis l66
t2pselt nina otsast yless poole, umbes kahe silma vahele , et l66b h2sti uimaseks.

j2rgmine kord tuli siis t6uklema ja v6tsin julguse kokku ja panin sinna kahesilma vahele tyybile, ja tyyp oli 10 minutit maas:D

sellised tyhi kargajad ongi tavaliselt sellised, kes on suht tugevad aga ajud ei v6ta ja kui yhe korraliku paugu kor paned kirja siis on pill neil lahit:D p2rast seda tahtis t6a veel kambakat teha, aga keegi ei tulnud kaasa, ja teised ytlesid, et kakle ise temaga(noh minuga:D)
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”