Raske mure :(

Tere, minu nimi on Arles ja mul on probleeme.

Nimelt ei ole mul üldse sõpru, ja kõik kes mu klassis käivad vihkavad mind, vahest kui meil on kehalise kasvatuse tund siis nad norivad ja peksavad mind ja ei lase mul riideid vahetada enne kui kell on tundi helisenud. Kehalise tunnis pannakse mulle jooksu pealt jalga ette nii, et ma olen ühekorra käeluusse mõra kukkunud. Ja teistes tundides on isegi HULLEM! Tundides visatakse mind paberlennukitega ja lastakse mu pihta tatikuule ning noritakse kõvahäälselt üle klassi.
Ja mis kõige hullem on, et ükski õpetaja ei tee sellest välja. Kodus on mul samuti probleeme kuna isa lahkus meie juurest välismaale tööle ja ma olen ainult vanaemaga kodus, mõtlen tihti enesetapule kuid ei tea kuidas seda teha.

Palun andke nõu mida teha? :(

Re: Raske mure :(

Kui nad sinu kallal norivad ja nad näevad, et see läheb sulle korda, siis nad teevadki seda edasi. Lihtsalt ütle neile, et sind ei huvita mis nad teevad, või solva neid vastu. Ära lihtsalt välja näita, et sind see huvitab. Aga ka kooli vahetamine on hea mõte, kuigi siis võib olla natuke raskusi kohanemisega.
Kunagi ei tea, millal jõuab kätte aeg...

räägi sellet klassijuhetajale ja siis helista nende vanematele koju ja räägi kuidas nende lapsed käituvad, ja siis ytle seda ka et kui nad seda ei lõpeta siis on sul õigus avaldus nende peale teha, sest minu koolis käivad ka inimesed kes minu kallal norivad ja klassijuhataja lubas neile koju helistada ja midagi ette võtta ja siis kui see niijätkub siis teen avalduse

Ma olen alati imestanud, kuidas õpetajad nii ükskõikselt sellist asja pealt vaatavad nagu kõik oleks normaalne =S Kindlasti pööra klassijuhataja tähelepanu sellele, räägi ka oma vanaemale, ära karda abi otsida. Need kiusajad peavad teenitud karistuse saama, kuid kõige olulisem selle loo juures on see, et sina saaksid rahulikult koolis õppida... ära jää oma murega üksi!
...See on armastus kui tunned end miljonäristki rikkamana...

ma ei usu nyyd et see peksa andmine eriti midagi lahendab . peale seda nad lihtsalt kutsuvad suurema kamba kokku ja saa saad sellise kambaka et ise ka ei usu . :D parem hoidu sellest .
aga kooli vahetus ei tundu nii hull idee . varsti saab yks õppaasta läbi , ja saa saad tahulikult möelda kuhu siis edasi :)
oletubli !
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald eakaaslaste poolt”