Peast jookseb verd öösel

TerE, juba neljandat päeva on igal hommikul padi verega kloos, täna homkikul oli eriti palju, pool Pead oli kuivanud verega kood... :cry: . Mul pole peas ühtki haafa ega midagi kust see veri tulla saaks...

Nagu lihtsalt voolab öösel siis kõrvast, ninast, silmadest või suust?!?! Ma olen kogu aeg täiega uimane ja ei suuda öösel üleval olla, et näha kust see tuleb, magan mingi 18 tundi päevas... Tahaksin väga minna arsti juurde, aga mul on selle suhres foobia, ma olen 3 korda arsti juures ära minestanud, ja praegu ainuüksi kui ma mõtlen sellele, et lähen arsti juurde ja ta ütleb et mul og surmahaigus hakkab süda reaalsel t mingi 200 korda minutis lööma, nagu oleks jooksnud vms ja silme eest läheb mustaks, pm kogu aeg, mil ärkvel olen, on üks lõputu paanikahäire. Väldin kõiki inimese, et keegi ei märkaks. pm olen 24/7 oma toas ja Samuti ma pole juba 2 päeva sõna otses mõttes mitte midagi söönud, ainult joonud, sest ükskõik mida suhu panen, kohe ajab oksele. Ma ei saa aru, kas see on ärevusest v selle haiguse pärast, mis mul on. Samas küht pole tühi üldse... Vanemad ka juba märkasid täna et olen teistsugne ja küsivad, mis mul viga... Olen 15 a vana ja naissoost.

Re: Peast jookseb verd öösel

vanematele ei taha rääkida? äkki nad suudavad su lõpuks arsti osas maha rahustada ja siiski sinuga koos sinna minna, sest tundub, et meie väga aidata ei saa.. nii ka edasi sa ei saa minna, et magad 18 tundi päevas, süda nii paha et süüa ei suuda ning kuskilt tuleb verd.
ma võin ju öelda, et arsti juures pole midagi hullu, aga foobiaga inimest see väga ei kõiguta ning sa lihtsalt ei usuks mind
kõik on sodi

Re: Peast jookseb verd öösel

Sa pead proovima mõelda selliselt, et tervis on tähtis ja parem on see aeg arsti juures ära kannatada. Tervis on kõige tähtsam asi.

Kui ootad näiteks arsti kabineti juures siis tee nii: õlad olgu lõdvestatud, hoia normaalset kehahoiakut (vaata et sa selga kõveras ei hoia),
hinga sisse (aeglaselt) väikeste portsude kaupa, pidada hinge mõned sekundid kinni ja siis välja hingata aeglaselt vaevupaotatud huulte kaudu. Väljahingamine peab olema pisut pikem sissehingamisest (endale tuleb leida sobiv ajarütm)-sa võid seda hingamisharjutust korrata nt 2-3 korda.
Olen teinud seda harjutus teinud siis kui olen närvis nt esinemise pärast, aitab küll 😊
💚💜💚💜
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”