Breketid

Tere! Minu mure on siis selline, et mu breketi ligatuurid (need väiksed kummid mis traati breketi peal hoiab) koguaeg tulevad ära. Eelmine kord enne pingutama minemist tuli üks tagumine ja nüüd üks esihamba oma. See on nüüd viimasel ajal tekkinud see probleem, enne pole olnud. Kas kellegil teist on ka nii olnud? Ega see kuidagi ei mõjuta breketite tööd?
dont say maybe if u want to say no

Re: Breketid

Minul endal sellist probleemi pole ja ei tea kedagi teist kellel nii juhtunud oleks. Kindlasti maini seda ka oma ortodondile järgmisel visiidil. Minu arvates ikka mõjutab, kuna traat ei hoia ju breketist kinni ja seetõttu ei saa too hammas vajalikus suunas liikuda. Kui ma sain asjadest ikka õigesti aru :)

Re: Breketid

deacy kirjutas:
28 Apr 2018, 18:19
Minul endal sellist probleemi pole ja ei tea kedagi teist kellel nii juhtunud oleks. Kindlasti maini seda ka oma ortodondile järgmisel visiidil. Minu arvates ikka mõjutab, kuna traat ei hoia ju breketist kinni ja seetõttu ei saa too hammas vajalikus suunas liikuda. Kui ma sain asjadest ikka õigesti aru :)
Järgmisel visiidil peaks tõesti ütlema. Ma arvan et hambad on tugeva pinge all ja ligatuur ei taha enam kinni hoida. (Mu hambad olid alguses VÄGA kõverad). :) aitäh sulle vastuse eest!
dont say maybe if u want to say no
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”