Jalg, kont

Tere
Mul on selline mure et eile ohtul hakkas jalg valutama vnh mitte jalg vaid jala laba ja saare vahel olev kont,alguses valutas vaga ornalt kuni lopuks laks valu nii hulluks et ma.ei saanud kondidagi.
Ma.sidusin siis jala kinni ja maarisin aloega kokku. Siis hakkas teine jalga ornalt valutana aga see ei hairinud mind ja ma laksin magama et mitte jalga koormata.
Hommikul jalga vaga enam ei valutanud aga teine jalg oli imelik nagu natuke lillakas.
Ja nuud vajutasin ma sinna kondi peale ja sinna jai lohk
Mis lahti on see ei ole juu normaalne et sinna lohk jaab ja miks need kondid uldse valutavad?
Ette tanades
Tudruk 14

Re: Jalg, kont

Kas eile tegid midagi teistsugust?
Sporti tugevalt? Kõndisid palju?
Väänasid jalga? Kukkusid? Uued jalanõud?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Jalg, kont

Teema algataja
Kas voib olla nii et et mingi murgine saask voi putukas on mind hammustanud ja selle tagajarjel need kondid valutavad??? Molema jala kondi juures on mitu saase punni ja need hullult valutavad. Ja uldse kui saased mind soid uleeile ohtul kui olin uhel uritusel siis nad hammustasid mega kovasti et tahtsin lausa nutta ja laksin ruttu koju et saased mind rohkem ei sooks
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”