ussid

Mure selline, et mul olid kunagi ussid, aga need said ravitud. Aga vahepeal harva olen tundun sellist kahtlast sügelust pärakus aga pole sellele erilist tähelepanu pööranud. Nüüd on vaja minna tegema tervisetõendit ja seal peab andma ka pulgaproovi ja nüüd ma kardan, et äkki seal avastataksegi mingid ussid mul ja ma ei saagi seda tõendit. Ja eile nagu aamen kirikus hakkas pärak sügelema ja on tunda et keegi nagu liiguks seal niiet ilmselt siis ussid uuesti platsis või ma lihtsalt olen viimastel päevadel nii põdenud et mul juba mõtlemisest sügeleb aga pigem mitte. Ühesõnaga olen täitsa paanikas nüüd. Jube piinlik kui tööle jääb minemata sellepärast et ma seda tõendit ei saa. Siis tuli mul üks idee , et vaatan kodus oleva rohusahtli üle, äkki Vermox tablette alles jäänud ja kusjuures ongi. Siis mõtlesin, et äkki võtan ühe täna sisse nüüd ja siis ma ei tea veel täpselt mis päeval seda proovi andma lähen, kas reedel või esmaspäeval. Igastahes äkki siis ei oleks sealt proovist neid mune näha kui ma täna nüüd rohu sisse võtaks. Äkki saaksin ennem lahti neist. Äkki keegi oskab aidata mida teha võiksin nüüd. Emale ka ei taha rääkida, pigem siis saab teada kui selle proovi vastused tulevad. Aga äkki võtan salaja selle rohu sisse aga? Oleks tänulik abi eest :)

Re: ussid

Võtsin rohu sisse aga, ega kaotada niikuinii midagi pole. Ma ei tea kas see oli õige otsus, aga noh võibolla keerasin lihtsalt mingi jama kokku ja poleks pidanud üldse varjama ja mida iganes. Ma võtsin ära ja eks nüüd siis piinlen edasi ja loodan, et proovi vastus tuleb selline et ma selle tervisetõendi ikka ära saaks.

Re: ussid

Aga mis siis saab kui seal pulgaproovis leitakse mingid ussid vms? Kas siis mulle ei anta tõendit ja ma ei saagi tööle? Või siis kirjutatakse rohud ja hakatakse ravima ja siis kui mingiaeg proovid okeid on, siis kirjutatakse see tõend välja?
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”