Munand valutab!

Tere, mul siuke probleem, et mul vasak munand valutab. Ma paar päeva tagasi mängisin jalgpalli ja sain palliga tugevalt munadesse (kehalise tunnis). Kas see võib olla selle põhjuseks? Mida teha? Kas see võib ise ära minna? Ega ma jumala eest ei pea arsti juurde minema? Ma olen juba varem munandi pärast opil käind aga ma ei usu et see kord sama põhjus kuna nad lõikasid selle osa minu meelest küljest vms. Ma üle nädala enam oodata ei tahaks nii et palun vastake! See on siuke valu nagu keegi pigistaks seda. See läheb vahel ära aga varsti tuleb jälle tagasi. Ma üldse ei tahaks arsti juurde minna. VASTAKE SS PALUN!!!
tere

Re: Munand valutab!

Kui piirkonda on juba opereeritud, siis on ta ka Sinu jaoks tundlikum. Võid rääkida tõesti perearstiga aga ma arvaks, et ka selle sama eriarstiga, kes Su varasema probleemiga tegeles.

Võiksid tõesti arstiga rääkida. Perearstiga on seepärast hea turvaline, et ta ise ei hakka vast midagi tegema. Kui ta leiab, et seal on mingi suurem teema, siis saadab edasi. Ehk siis see perearstiga konsulteermise etapi võiksid ära teha :) Saaksid kindla teadmise.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”