Re: Palun aidake

Jah ta ütles et ma märiks voltareniga ja sööks tablette aga see ei aita põhiliselt üldse .Koolis lõin kogemata ükskord põlve mis valutas sellel päeval väga ja ma põhiliselt nutsin ja töötasin(õpisin) terve tunni see on ülimad valud ma nutsin selle pärast isegi kodus peale kooli ,õhtul ja öösel põhiliselt ongi mu päevad ainult piinav valu hommiku, päeval , õhtul ja isegi öösel ma jään küll magama aga õhtul ja hommikul ärgates on valu väga suur ka kehalises on raske selliseid harjutusi teha kus peab olema põlvede peal või teisi selliseid mul on ka sabakont valus aga sellega nii hull ei ole kuigi kehalises selle pärast pisarad ja nutt aga praegu veab sest on vaheaeg kus ma põhiliselt proovin teha asju kus Saab liikuda! :(

Ma olen proovinud abi saada arstilt kahel korral ta ütleb et kui järele ei anna siis tule tagasi aga see võib ollaga see et see voltareni geel oli kaasas kasutus juhend et alla 14aastased ei tohiks seda kasutada ja ma proovin seda kasutada minimaalselt ta kirjutas ka migid vitamiinid välja aga meil ei ole seda veel varsti ehk saab asjad muutuvad imelikuks sest ma olen nelja päevaga 4cm kasvand

Tasub kasutada arsti määratud annust. Tegu on üsna tugeva lihaskonna valuvaigistiga.

Kui ei aita, pöördu tagasi. Ma arvan miskipärast, et tegu on kasvuvaludega ja et see kiiremini üle läheks, tasub teha venitusharjutusi kogu kehale. Samuti aitab aegajalt masseerimine. Voltareni kasutamist tasub jätkata.
Võib ka määrida voltareni alla lavendliõli(ööseks), mis tugevdab valuvaigisti toimet.

Kas kasvuvalud tulevad igal inimesel mu klassiõed üks aasta tagasi vaevlesid :shock:
Kas teate millal see umbes üle läheb
Milliseid harjutusi teha
Kas on võimalik et olen imelik sest mul on olnud igal aastal mingi aeg valud nüüd on veel hullemad kui kunagi varem
Millal saab täispikkus saavutada
Kas mu kasvamine on normaalne? :|

Ilmselt on see kasvamisest. See ei pruugi olla ainult kasvuvalu nagu mõned on siin maininud. Ühel mu tuttaval on nii, ta on väga pikk ja põlved suht läbi, kuigi alles 14. Spordist loobuda ta ei taha ja arstid ei oska teda aidata. Ta peab sööma väga tugevaid valuvaigisteid. Loodame, et sinul on see lihtsalt kasvamisest. Proovi süüa palju puu- ja juurvilju ja joo palju vett. Kahjuks tuleb see aeg lihtsalt läbi elada.

no mdea ma selline et mul toimivad igasugused külma geelid. Kannan ka suht igapäevaselt sidemeid (elastik sidemeid, mitte hügieeni :-D ) Kahjuks ei oska midagi muud öelda kui arstile. Ega sulle seal süsti tegema ei hakata! Vb antakse nõu et mis vitamiini tuleks võtta, mida rohkem süüa, kirjutatakse mingi rohi vms
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”