Nägemine

#1
Käisin silmaarsti juures, tema jutu järgi prille pole vaja. Koolis tagumises pingis istudes tahvlile hästi ei näe. Veidi udune on. Kas asi on siis ikkagi natuke halvenenud nägemises ja on vaja prille või oleks hoopis silmatilku tarvis proovida? Ema prillidega, mis on väikse miinusega, näen paremini.

Re: Nägemine

#4
kindlasti proovi uuesti silmaarsti juurde minna ja prillid välja kirjutada. Ma ise piinlesin ka põhikoolis päris jubedalt, kuna prille ei kirjutatud s.t tundusid, et silmad on korras, aga tegelikult sain ju ise väga hästi aru, et silmadega pole kõik korras. Lõpuks sain omale prillid kätte (-0,5 ja -0,25) ning oh seda õnne. Kadusid peavalud ja silmad ei valutanud enam, sain rahulikult tunnis tunniteemale keskenduda ja ei pidanud enam oma silmi kissitama.
Kui juba väikese miinusega saab prillid välja kirjutatud saad, siis ei koorma sa enam oma silmi kissitamisega ning on suurem võimalus prillidest lihtsalt välja kasvada.
Kusjuures, see väike miinus mängib väga palju rolli, kuigi võid mõelda, et mis see väike miinus ikka on. Ise ma ei kujutaks oma elu ilma prillideta enam ettegi :D Prillidega ikka ilus HD pilt, muidu mingi udune värk
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”