Hambad=madala enesehinnagu põhjus

Ma ei tea, kuhu mujale seda kirjutada, seega otsustasin sellest siin rääkida. Ma olen oma hammaste tõttu olnud ebakindel nii kaua, kui mäletan, naeratan vaid suu kinni ja uute tutvuste loomine on raskendatud, kuna sellistel hetkedel suudan mõelda vaid sellest, mis too teine inimene minu hammastest arvata võib. Muidu on nendega kõik hästi, hambaarsti külastan regulaarselt ja pesen vähemalt kaks korda päevas, kuid väiksest peale on esihammastel olnud väiksed pruunid täpid, mis mind väga palju häirivad. Kahjuks on see selline probleem, mida vähemalt momendil likvideerida on võimatu ja ma pean lihtsalt nendega elama õppima. Aga see on minu jaoks võimatuks osutunud, päeva jooksul ma muust ei mõtlegi, kui enda hammastest ja peas keerlevad pidevalt küsimused, et kas need ikka näevad normaalsed välja ja huvitav, kui palju neile tähelepanu pööratakse ja kas sellepärast mul eriti sõpru polegi jne jne. Mul on netis väga palju tuttavaid, kellega väga kohtuda tahaksime, kuid ma pole siiani leidnud selleks piisavalt julgust, kuid samas ei tahaks ma ka neid pelgalt sellepärast kaotada, et kardan nendega kokku saada. Oleksin ilmatuma tänulik, kui keegi oskaks nõu anda selle osas, kuidas hammaste välimustest hoolimata olla enesekindel ja neile mitte eriti tähelepanu pöörata. Jätaksin siia lõppu ka ühe minule viimastel nädalatel oluliseks saanud küsimuse.. Kui suurt rolli mängivad teie jaoks suhtes hambad ja kas oleksite suhtes kellegi minusugusega, kel pole lumivalget naeratust ja üleüldse, häbeneb oma hambaid..?

Re: Hambad=madala enesehinnagu põhjus

Usun, et kui sa midagi oma hammaste parema väljanägemise heaks teha ei saa, siis tõesti tulebki leppida sellega. Sa võiksid rääkida ka sõpradele oma probleemist ja paluda näiteks, et nad su suu sisse ei vaataks ja sul kergem oleks olla.
Vaevalt, et su hambad takistavad sind kellegagi suhtesse minemast, selle pärast ei tasu muretseda.
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”