Valged punnid silmade ümbruses

Hey, seega mul on juba viis aastat olnud valged punnid silmade ümbruses. Nahk oleks nagu krobeline vms. Ja mul selline küsimus st kas on olemas mingi mask v midagi mis aitab nendest jagu saada sest kosmeetik ei lähe nii silmade ümbrisesse.
Millest need üldse tekivad ja mida ma nende kadumiseks teha saan?

Re: Valged punnid silmade ümbruses

Vahel kui ma näen, et mul on näos mingi punn siis katsun selle katki pigistada, natukese aja pärast tekib sinna kohale selline merevaigukollane tardunud tükike mida on suur nauding suhu pista ja ära närida, see on hästi nätske ja jääb hammaste külge kinni. Samuti meeldib mulle kui ma sügan pead ja küüne alla jääb selline surnud naharakuke või mis iganes see on, selline valge asjandus kus on punane täpp peal, otseloomulikult rändab ka see suhu. Ninakollid mulle ei meeldi ja kõrvavaik on kibe ja vastik.

tanel_19 kirjutas:Vahel kui ma näen, et mul on näos mingi punn siis katsun selle katki pigistada, natukese aja pärast tekib sinna kohale selline merevaigukollane tardunud tükike mida on suur nauding suhu pista ja ära närida, see on hästi nätske ja jääb hammaste külge kinni. Samuti meeldib mulle kui ma sügan pead ja küüne alla jääb selline surnud naharakuke või mis iganes see on, selline valge asjandus kus on punane täpp peal, otseloomulikult rändab ka see suhu. Ninakollid mulle ei meeldi ja kõrvavaik on kibe ja vastik.
Seda oli rõve lugeda

tanel_19 kirjutas:Vahel kui ma näen, et mul on näos mingi punn siis katsun selle katki pigistada, natukese aja pärast tekib sinna kohale selline merevaigukollane tardunud tükike mida on suur nauding suhu pista ja ära närida, see on hästi nätske ja jääb hammaste külge kinni. Samuti meeldib mulle kui ma sügan pead ja küüne alla jääb selline surnud naharakuke või mis iganes see on, selline valge asjandus kus on punane täpp peal, otseloomulikult rändab ka see suhu. Ninakollid mulle ei meeldi ja kõrvavaik on kibe ja vastik.
Sama
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”