Silm

Tere!
Mul on olnud kogu elu vaateväljas alati üks must täpp. Ma mäletan seda juba lasteaiast ja see liigub kaasa sinna kuhu ma vaata. See otseselt ei häiri mind, aga vahepeal kui ma üritan midagi vaadata siis jälle ma näen seda täppi ha see ajab närvi. Millest vöib see tulla?

Re: Silm

Unustasin kisada, et see täpp ei ole nagu "mustus kaamera peal" vms", et ta pole kogu aeg ühe koha peal. Ta pigem liigub nagu kerge viivitusega kaasa ja kui ma kiiresti kuhugi vaatan siis põrkaks nagu tagasi xd. Nagu minu vaatamine veaks seda täppi endaga kaasa

Midagi sellist jah, aga täpp on ainult üks ja mitte väga tume/terav. Kui ma olin nii umbee 5 aastane, siis ma mäletan et see oli hoopis äärest lilla ja seest kollane. Arvad, et see on see ja läheb kunagi võibolla ära?

Ei oska öelda, kuna pole spetsialist, aga sellised hõljumid on küll üsna tavalised. Konkreetset värvi laikudest ei ole küll kuulnud, mingi värvivarjundi võiks ehk hädajuhul mingis valguses välja lugeda. Soovitan silmaarstile aeg kirja panna, tal on sellistest asjadest siiski kõige paremad teadmised.
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”