Re: Kõhuvalu Palun Aitage! :(

Keeksike kirjutas:Ausalt ka siit enam Abi ka ei tohi paluda juba haugudakse vastu et siia oma murest kirjutata ei tohi teisi saate küll aitata igasuguste probleemitega ja mind mitte? Kuidas see võimalik on? Täiesti Absurtne....

Me ju aitame sind,soovitati helistada 1220,nii sa ei saa rääkida sest sul nii valus,seljuhul tuleb kutsuda kiirabi kuna asi on hull. Me ei odka sind paremini aidata meil ei ile meditsiini haridust.
Mõistvat suhtumist,àitäh

Tere

Saan aru, et Sul on valus ja paha olla. Sellisel juhul tõesti võivad mitmed igapäevased asjad tunduda võimatud. Samas kui valu on nii suur, siis midagi peab ette võtma. Millest Su valu on, tõesti ei tea - võib olla midagi lihtsat ja näiteks salviga lahendatavat aga samas tõesti võib ka midagi rohkemat olla. Siit huupi pakkudes aga ei lähe Sul kahjuks paremaks. Kindlasti on mingi kas rohi või salv vms olemas, mis teeb paremaks. Me siit aga tõesti ei saa öelda, mis Sind aitaks. Seega, nagu varasemalt juba ka öeldi, on Sul lahenduse saamiseks võimalik helistada perearsti infoliinile 1220, kus siis vastab perearst, kes tõesti oskab paremini hinnata, millega tegu ning mis aidata võiks. Võid minna ka ise oma perearsti juurde kohale. Või siis vähemalt apteekriga konsulteerida. Mõndadel juhtudel on ka ainult apteekrist abi.

Kui Sa ise ei taha-ei saa tegutseda abi saamise nimel, võid oma vanematelt abi paluda, las nad suhtlevad ise perearstiga või perearsti infoliiniga.

Paraku tõesti ei saa meie siit meditsiinilistes küsimustes väga täpsemat nõu anda.

Kuniks aga pole abi saanud, hoia end siis soojas ja rahulikult.

Pea vastu
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Bucerus kirjutas:Tere

Saan aru, et Sul on valus ja paha olla. Sellisel juhul tõesti võivad mitmed igapäevased asjad tunduda võimatud. Samas kui valu on nii suur, siis midagi peab ette võtma. Millest Su valu on, tõesti ei tea - võib olla midagi lihtsat ja näiteks salviga lahendatavat aga samas tõesti võib ka midagi rohkemat olla. Siit huupi pakkudes aga ei lähe Sul kahjuks paremaks. Kindlasti on mingi kas rohi või salv vms olemas, mis teeb paremaks. Me siit aga tõesti ei saa öelda, mis Sind aitaks. Seega, nagu varasemalt juba ka öeldi, on Sul lahenduse saamiseks võimalik helistada perearsti infoliinile 1220, kus siis vastab perearst, kes tõesti oskab paremini hinnata, millega tegu ning mis aidata võiks. Võid minna ka ise oma perearsti juurde kohale. Või siis vähemalt apteekriga konsulteerida. Mõndadel juhtudel on ka ainult apteekrist abi.

Kui Sa ise ei taha-ei saa tegutseda abi saamise nimel, võid oma vanematelt abi paluda, las nad suhtlevad ise perearstiga või perearsti infoliiniga.

Paraku tõesti ei saa meie siit meditsiinilistes küsimustes väga täpsemat nõu anda.

Kuniks aga pole abi saanud, hoia end siis soojas ja rahulikult.

Pea vastu

Tänan! :)

Ja teiseks ma vabantan,kuna mul olid liiga sitt olla ja kohutavalt kõikk kohad valutasid siis olin veits tige kuna keegi ei suudnud mind aitata ja kuna ma olin samal ajal üksi kodus siis ei suuda ma ka kõikke üksi taluda ja teha! Ega ma proovin end rohkem soojas hoida! :(
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”