Käsi

Tere! Ma ei tea kas see teema siia käib, aga ma kukkusin umbes nädal tagasi oma käe peale ja nüüd on rannet väga valus liigutada. Kõige hullem on õhtul siis ei saa isegi tassi tõsta. Ma kahtlustan et võib mõra olla, aga ma olen kuulnud, et kui on rohkem kui 48h õnnetusest möödas siis enam traumapunkti vastu ei võeta. Ja et siis peab minema juba perearstile. Tahaksin siis teada, et mida teie arvate ja et mida peaksin tegema. Tänud ette juba vastajatele!

Re: Käsi

Mina väänasin käerandme kaks aastat tagasi välja. Sama päeva õhtul kui õnnetus juhtus traumapunkti ei läinud. Seetõttu terve öö otsa käeranne valutas ja asju eriti tõsta ei saanud. Perearsti juurde läksin alles nädala pärast peale õnnetust, perearst oli pahane, et miks samal päeval ei olnud ma läinud. Mu käsi krõksus imelikult kui rannet edasi-tagasi liigutasin. Perearst ütles sellepeale, et kukkudes olin pisikesed randmeluukesed lahti löönud. Perearst kirjutas mulle käeortoosi välja. Pidin seda umbes kuu aega järjest kandma, kuid kandsin kauem (umbes 2-3 nädalat rohkem), sest käsi paranes oodatust veidi kauem. Praeguseks enam mu käsi ei krõksu ja nüüd saan taas raskusi tõsta.
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”