Peavalu

Tere, mul on üks probleem. See on kestnud juba umbes kuu aega. Ma loodan et see käib siia teema alla, nimelt püsti tõustes või järske liigutusi tehes läheb mul silme eest mustaks ja nagu paariks sekundiks kaotan teadvuse või nii. Pea valu küll ei ole, aga väga imelik on olla. Seda juhtub suhteliselt tihti. Kas keegi saaks soovitada või aidata miks mul nii juhtub? :)

Re: Peavalu

Tere.

Tegemist on madala vererõhuga, eriti kui oled puberteedieas, pidi see olema normaalne, et mingil perioodil nii on. Ega selle vastu midagi erilist teha ei olegi, madal vererõhk ei ole üldiselt ohtlik, lihtsalt väldi järsult püsti tõusmist, hommikul kiiruga voodist välja hüppamist jne. Ohtlik osa sellest madalast vererõhust ongi kukkumisoht, et võid pea kuskile ära lüüa vms. Harjuta endale sisse rahulik tõusmine. Mõnes kohas soovitatakse ka kohvi juua, aga kohv aitab vaid väga ajutiselt ja lisaks on sellel ka mõningaid kahjulikke omadusi, nii et seda ma pigem ei soovitaks. Küll aga tuleb madala vererõhu puhul kasuks regulaarne liigutamine.
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”