Surm

Ma kardan surma......ma tahaks ara surra aga koguaeg kui ma motlen sellele et kui mind enam ei oleks,mis siis saaks?ja samal ajal hakkan ma nutma..ning naen kuidas ma nagu lahkuksin oma kehast ning siis ma tulen jalle teadvusele. Teine asi on mul magamisega. Lihtsalt poole öö pealt (umbes kell 2-4(IGA ÖÖ)) mu unenagu loppeb ara ja ma nagu kukuksin kuskilt kaljult alla ja kui ma lopuks vastu maad kukun(unenaos) siin ma arkan ules ja mul on selline tunne nagu ma oleks ennast ara loonud(mul on valus) ja ss mul on kulmavarinad ja pohiliselt ulejaanud oo olen ma lic uleval sest ma ei saa und.Mida ma peaksin tegema?
Olen 13 aastane/saan poole aasta parast 14
Tanan koiki kes lugesid ja vastasid.

Re: Surm

Miks sa tahad surra? Ehk ongi siin see teema, et sa tahad muredele lahendust aga samas pole valmis ka kõigest loobuma?

Mis tüüpi need unenäod muidu on? Mingid kindlat olukorda mängivad läbi? Mingi kindel mure, mis puhkust ei anna?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Surm

Mis see loovtöö on? Oled proovinud seda samm-sammult läbi mõelda? Mis täpsemalt muret valmistab?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Surm”