Re: Valuvaigistid

Mu klassiõe isa sõi ka mitu-mitu tabletti sisse ning kukkus kokku vms ning siis viidi kiirabiga haiglasse ning tehti maoloputus, seega, sa võid suuretõenäosusega ka haiglasse jõuda.
''In life, we always fall for the person who will never fall for us,
always want things that we can't have, and say things we shouldn't.'' -Zayn Malik

Külaline kirjutas:Kui ma söön korraga ära kaks purki valuvaigisteid , vahet pole kui tugevaid , kas siis on võimalus , et ma saan surma ?
see võimalus on olemas
Külaline kirjutas:Või oksendan need välja ja elan edasi ?
see võimalus on ka olemas
Külaline kirjutas:Et mis siis juhtub üldse ?
kui võtad liiga palju, siis oksendad välja ja elad kurvalt edasi. kui võtad liiga vähe, siis võib korraks paha hakata ja kõik. 2 purki ükskõik millist valuvaigistit on ma arvan piisav selleks et ropsimiseni jõuda. kuidas ravimitest end surnuks süüa ma kahjuks ei tea. peaks veel mainima et paha võib hakata juba lihtsalt tablettide neelamisest, eriti kui sa oled seda juba varem teinud ning kas või ühegi tableti võtmine hakkab vastu. mina näiteks ei jõua enam suuremaid koguseid süüa, lihtsalt neelamisest ja maitsest hakkab juba üsna kiiresti paha. esimene kord oli minu meelest kõige lihtsam, edaspidi läheb aina raskemaks.

Ma sõin väga palju retsepti valuvaigisteid mis päris tugevad ja lõpetasin haiglas kuna ei suutnud kõhuvalu ja oksendamist enam välja kannatada. Ütleme nii ,et üks hullemaid valusi mis mul olnud on ja oksendasin kella 5 hommikul kuni päevani , kõht valutas nii julmalt ,et enam ei pidand vastu.
Ei soovita absouluutselt !!!

Ancrelica kirjutas:Ma olen mitut moodi proovind ennast haiglasse saada aga kuna ma lic ei lähe ma ei tea mida piisab ka mitme kordsest oksendamisest
Sa oled proovinud ennast haiglasse saada?
Kui psüh. poolele, siis soovitan minna lähima psühhiaatriahaigla valveõe vastuvõttu. Nemad siis hindavad, kas haiglaravi on vaja, või mitte.
Muude terviseprobleemidega soovitan esmaselt pöörduda perearsti poole.
Vasta

Mine “Surm”