miks? :( (W)

teada pole enam:( ta lahkus igaveseks. miks ? mulle ei jõua ikka kohale, et teda enam pole..
see ei ole võimalik. ma ei suuda uskuda see on nii uskumatu. mul on nii valus. ma nutan ja nutan ja olen kurb.
mitte miski ei aja enam mind naerma. mulle ei teinud isegi enam nalja kudias keegi mängis lolli.
pole tuju naerda.
mu kallis vanaisa on surnud:( see ei saa nii olla.Ma ei jaksa niimoodi.ta oli mulle nii kallis .
ta oli minu ainus vanaisa;( :cry: ma ei suuda enam, ja ma ei suuda isegi midagi siia kirjutada sest mul on nii valus:(
palun öelge mulle et see pole võimalik.:( see ei saa olla võimalik. ma lihsalt ei taha et see oleks võimalik.
Ma vihkan Jumalat.Jumalat pole enam minu jaoks olemas.

Re: miks? :( (W)

Algus ongi raske - mõnele väga raske, mõnele mitte. Mäletan, kui ise enda kõige kallima vanaisa 5 aastat tagasi kaotasin, see oli jube... Aga sa pead mõistma, et elu paratamatu osa on surm ja ükskord sureme me kõik. Ürita keskenduda teistele asjadele ja proovi vanaisa rõõmsamalt meenutada, mitte ära nuta teda taga. Kurb sündmus on see muidugi, aga pead olema tugev ja kaotusega leppima. Otsi näiteks toetust enda vanematelt või mõndadelt sõpradelt. Ma usun, et mõne aja möödudes oled juba hakanud sellega leppima ja sul on endal parem ja kergem olla. Aeg parandab haavad, ja see kehtib ka siin kohal.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.
Vasta

Mine “Surm”