KUTSIKAD

Hei, ära on anda 2 toakoera kutsikat. Loovutaksime oktoobri keskpaigas.

*kutsikad on isased
*ema on taks, isa on krants
*1 kutsikas on helepruun, teine valge
*kutsikad on lühikarvalised
*sündisid 31. augustil

*pildid - http://www.upload.ee/image/1633491/089824895c7be2.jpg
http://www.upload.ee/image/1633492/089824899666ed.jpg
http://www.upload.ee/image/1633498/0898248873174f.jpg
http://www.upload.ee/image/1633501/08982489127076.jpg

Kui Sa soovid endale pisikest kutsikat, siis anna teada! ;) Ma annan Sulle oma telefoninumbri- ja meiliaadressi :)

See teema on surma all, sest kui keegi ei taha neid kutsusid, siis jah..

Re: KUTSIKAD

Kuna lapsemure.ee's on (vist) samade kutsikate kuulutamine olnud, kuid Sa endiselt otsid omanikke, siis soovitan järgmisi kuulutamisportaale:
olx.ee
hydra.ee
madein.ee
soov.ee
okidoki.ee

ning muidugi googeldamisega peaks neid veel tulema. Lisaks võid ka tänavatele vastava sisuga paberid üles riputada ning MSNis/Facebookis kuulutada.
I want to marry my bed.

Kui kass on, siis mida see koer ikka neile teeb? Koerad üldjuhul hoiavad oma pere kasse. Oman koera ja kahte kassi ning kui teise kassi võtsime, hoidis koer teda nagu oma poega. Võtaks, aga mul siin juba suht palju loomi :(
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Võtaks isegi heameelega, otsimegi endale uut koera. Aga ainukene jama on see, et me tahaks ketikoera ja nagu teemaalgataja mainis, ei tule nad just suured koerad... Ema ei tahaks pisikest koera võtta. Kui asi oleks minu otsutada, võtaks vägagi heameelega. :/
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Tere, Lgp. hoolimatu v....rdjas! Soovitan järgnevat teksti hoolega lugeda.
Igal aastal hukatakse sinusuguste pärast, kes mõtlematult paaritavad segaverelisi koeri, varjupaikades sadu koeri. Varjupaikades on kohad pidevalt täis ning suvaline mõtlematu paaritamine toob kaasa ainult probleeme. Inimeste tunnetel mängimine ning sulaselge ähvardus loomad maha tappa, kui neid keegi endale ei võta, on ebanormaalne ja julm! Isikud nagu sina, ei tohiks omada ükskõik millist kodulooma. Olen ise käinud varjupaiga tööd jälgimas pikemat aega ning olnud juures loomade hukkamisel. Võin öelda, et see oli emotsionaalselt väga raske.
Umbes 35-40% hukatud loomadest moodustavad paaripäevased/nädalased emata kutsikad. Nad oleksid olnud olemata, kui mõtlematu inimene poleks koeri paaritanud!
Ja palun ärge üritage mulle selgeks teha, et koer jooksis ise külamuki juurde paarituma - kui sul on koer, on sul ka kohustus tema üle järelvalve tagada. Minul on kodus 3 koera - 1 emane ja 2 isast. Steriliseerimata-kastreerimata. Kui emasel on jooksuaeg, on isased eraldatud teistesse tubadesse ning on puurides. Emast ei jäta ma hetkekski omapäi õue - kohalike külamukide lolliks minemisega kaasneb ka kõrgushüppe rekordite tegemine - vahel pole isegi seda vaja ning nad leiavad tee aia alt või muud kaudu sisse. Jalutades on mul alati kaasas pipragaas. Seega mitte midagi keerulist, kuid paraku inimesed ei mõtle - oleks aeg hakata.

Ma lihtsalt räägin mis ma arvan. Muidugi ei ürita kaitsta vastutustundetut paaritamist, aga ausaltöeldes ma endale valiks küll pigem eutanaasia, kui et puuris elada ja pipragaasi näkku saada. Surm on loomulik elu osa ja süst on valutu, niiet kallid loomakaitsjad, pigem säästke oma sõimusõnad mingitele parmudele, kes koeri näljutavad, rihmal sisse kasvada lasevad või neid kuskilt aknast alla pilluvad.
Ja millegipärast ma ei usu, et teemaalgataja sõimamine siin midagi aitaks. Äkki ei olnud see tema süü? See on siin LAPSEmure foorum ja arvata on, et teemaalgataja kuulub ka sihtvanuserühma. Mida peab laps arvama, kui tahab kutsikatele kodu leida, ja mingid hullunud loomakaitsjad kargavad kallale puresklema nagu kasvatamata koerad?

Caffeine, mis sa tõesti arvad, et ta paneb looma siis puuri kui emasel algab jooksuaeg ja siis laseb välja, kui lõpeb? On olemas ka suuremaid puure, kus loomal pole nii hull olla. Nt siis kui omanik ise kodus ei, on seal. Omanik koju tuleb, saab välja jooksma ja möllama. Kui koer saab sellepärast pipragaasi näkku, et ta niisama ringi jookseb ning võõrale koerale selga üritab hüpata/agressiivseks muutub, on see KOERA OMANIKU süü ja vastutustundetus. Kindlasti ei lase ta igale koerale, kes vastu jalutab, vaid siis kui on tõesti oht. "Loomadekaitseks" vähemalt võtab midagi ette, et ei tuleks mõttetuid kutsikaid.

Aga kust siis see teemaalgataja, see laps, peaks saama infot, mida teha et soovimatuid kutsikaid ei tuleks? Nagu näha siis vanemaid selline teema ei huvita aga äkki tänu sellele teemale hakkab ka ise vanematele peale käima? Aga muidugi, võimalus on, et ta ei õpi midagi ning peab iga natukese aja tagant jälle portsu kutsikaid maha parseldama ja siis hirmust nutma, mis juhtub, kui ta ei suuda.

Caffeine kirjutas:Muidugi ei ürita kaitsta vastutustundetut paaritamist,
Külaline kirjutas:Reedetu ja ilmar, head vastused, caffeine on tõesti paras ...... ,sõnu ei jätku. õigustab surma ja mõtlematuid inimesi kes lasevad loomadel paarituda. uskumatu..
Jätsid prillid koju vist. :)
Tegelikult ma üritan lihtsalt öelda, et on võimalik sõnumit ka viisakamalt edasi anda, kui isiklikesse solvanguisse langedes.
Surma ei pea õigustama, surm õigustab ennast ise.

loomadekaitseks kirjutas:Tere, Lgp. hoolimatu v....rdjas! Soovitan järgnevat teksti hoolega lugeda.
Igal aastal hukatakse sinusuguste pärast, kes mõtlematult paaritavad segaverelisi koeri, varjupaikades sadu koeri. Varjupaikades on kohad pidevalt täis ning suvaline mõtlematu paaritamine toob kaasa ainult probleeme. Inimeste tunnetel mängimine ning sulaselge ähvardus loomad maha tappa, kui neid keegi endale ei võta, on ebanormaalne ja julm! Isikud nagu sina, ei tohiks omada ükskõik millist kodulooma. Olen ise käinud varjupaiga tööd jälgimas pikemat aega ning olnud juures loomade hukkamisel. Võin öelda, et see oli emotsionaalselt väga raske.
Umbes 35-40% hukatud loomadest moodustavad paaripäevased/nädalased emata kutsikad. Nad oleksid olnud olemata, kui mõtlematu inimene poleks koeri paaritanud!
Ja palun ärge üritage mulle selgeks teha, et koer jooksis ise külamuki juurde paarituma - kui sul on koer, on sul ka kohustus tema üle järelvalve tagada. Minul on kodus 3 koera - 1 emane ja 2 isast. Steriliseerimata-kastreerimata. Kui emasel on jooksuaeg, on isased eraldatud teistesse tubadesse ning on puurides. Emast ei jäta ma hetkekski omapäi õue - kohalike külamukide lolliks minemisega kaasneb ka kõrgushüppe rekordite tegemine - vahel pole isegi seda vaja ning nad leiavad tee aia alt või muud kaudu sisse. Jalutades on mul alati kaasas pipragaas. Seega mitte midagi keerulist, kuid paraku inimesed ei mõtle - oleks aeg hakata.

Kas pikemat juttu ei tahtnud kirjutada????
oleksid võinud kirjutada lühitalt
Vasta

Mine “Surm”