Re: Mida?

Absoluutselt kõike. Käiksin reisimas, lõbutseksin, oleksin koos endale kallite inimestega, prooviksin erinevaid delikatesse, esineksin teiste ees jne.
Lõpetuseks jätaksin kõik tuttavatega hüvasti.

Millest selline küsimus?

:lol: ma ikka vahest mõtlen, et tahax ka ajalooõpikusse pääseda, et siis tapax mingi paha inimese ära enne surma. :D

Aga see väheke extreemne, et muidu naudix vist elu, tulexin koolist ära - reisixin, laenaxin endale kuidagi hullult pappi ja siis sellega täiega lõbutsex:D
eraldatus

sääremarjaradikuliit kirjutas:Mida te teeksite kui teaksite, et teil on jäänud elada pisut üle aasta?
Ma ei ootaks enam mitte millegiga millest ma unistanud olen. Teeksin kõike vahendeid valimata ma arvan. Või noh vähe valides. Teistele inimestele ei või kurja teha.
Kui võimalik siis hääletaksin Pariisi ja sealt edasi Hispaaniasse ja sealt edasi võibolla mõne purjekaga ameerikasse :D
Teeksin kellegile midagi head et mind hästi mäletaks.
Oma hauale disainiksin vägeva hauakivi.

Ahjaa... oma unistuste teoks tegemiseks laenaks smsiga hullu papi kokku :D

Jätaks selle enda teada ja lihtsalt ootaks aga see tundub suht ebareaalne. Ikka tekib nõrkus ja lobisen välja.
Siis järelikult räägiks sellest kõigile kellele peaks seda vajalikuks ja siis saaks seda poputamist ja hellitamist tunda mõnuga. palju nuttu oleks ümberringi.
Teeks kõike mida vähegi hing ihaldab.
Mõeldes sellele, et kui olen 19 ja üks eksimus võib elu pers.e keerata aastakümneteks. Aga kui tean, et elada on vähe siis on suva peaasi, et saaks seda mida tahan ja ükskõik mis hinnaga.

Loodaksin, et äkki see haigus polegi nii hull. Ütleksin endale, et elan 80+ aastat vanaks.

Ma olen kuulnud, et paljudele on meedikud ennustanud 2 aastat elama jäämist, kuigist surevad ikka mitukümmend aastat hiljem.

Soovin Sulle igastahes head paranemist!:)
Vasta

Mine “Surm”