Astraalkeha

Mure selline, et ma ei julge enam kodus olla. Mu onu suri täpselt nädal tagasi (ma olin laagris, ega teadnud midagi sellest, sain alles eile teada). Ema rääkis, et selhetkel kui ta ära suri, käis astraalkeha siin. No me elame vanaema majas. Seega onu elas kunagi siin.. Ema rääkis, et ta koputas kolm korda aknale. Ema oli vastanud, et kohe tuleb. Seejärel oli onu uksest sisse tulnud (st uksehääl oli selgesti kuulda), uks oli lukus ja jäigi lukku, kuid onu oli sees. Ta oli käinud 3-4 korda toas ja köögis ringi, (ema tundis tuuleiili, mis hetkel pidanuks puuduma). Seejärel ta surigi.. Ja nüüd ma ei julge enam kodus olla, kuna kardan, et onu astraalkeha on ikka veel siin. Ja kõik kummalised hääled ja asjade kukkumised seostan ma onuga. :S. Googeldasin just astraalkeha kohta, kuna ma ei teadnud sest varem midagi, kuid suurt targemaks ka ei saanud..
Oskab keegi öelda, kas astraalkeha võib veel siin olla? Või on ta juba läinud ära taevasse vms?
Eilne öö oli mul esmakordne kodus peale onu surma.. Ja ma lihtsalt olin kangestunult teki all ja nutsin, sest ma räigelt kartsin.. Mida teha ? :(
Raskused kaovad, kui neile julgelt silma vaadata.

Re: Astraalkeha

ma räägin kiirelt , mu vanaema elas kiriku kõrval hoones, see maja oli ehitatud kuskil 1800 millegagi ja mina suht igalpool noh nagu vana majagi krigises , vahepeal oli nii et kui olin kodus (kilomeeter eemal oli minu maakodu) igastahes mai suutnud kodus olla , lihstalt ma tundsin et kodus oli s'tax halb aura ss ma olingi mingi 3 päeva järjest vanama juures , öösiti nagu ma magasin suurestoas ja vanama oma toas , uks oli praokil kuulsin kudas vanama ajalehte loeb ja raadiot kuulab ja köhin vahest , ma nsma mötisklen ja püüan magama jääda , ss ma nagu kuuleksin et keegi seisab vanama ukse lävel ja hungab , no ma kuulsin hingamist ! , aga vanama köhis ss ja ma tedsin et ta täitsa oma toas , aga mingid pe'r'evestid(vabandust) nunnad võtsid vanama kodu ära ja ta kolis minu onu ja onunaisega 9 kilomeetrit edasi asuvasse külla , seal elasid ma tean 2 inimest ja loomulikult oma elupäevade lõpuni. janüüd kui ma seal vaatan telekat vms ss ma kuulen nagu plakse igalt poolt , v nakse maioskagi öelda alguses ma arvasin et vanema nsma koputab seinale , aga mul sai sellest kõrini ja ma läksin uurima , selgitasin et see tuleb ühest tüdjast kapist kus on üks toru (ventilatsioon vms) ma isegi kuulasin ja olin täiesti kindel , ja kui kapi lahti tegin ja ootasin et tuleks seda häält siis seda ei tulnd , imelik eks , aga tean et pikk jutt

Re: Astraalkeha

Meil oli ka sarnane juhtum kus mu sõbranna vaim läx ka oma kodu aknataha ja rääkis midagi seal(ei saadud aru täpselt mida)aga pärast seda ta enam ei käinud.Ma arvan et ta korraks käis oma kodu üle vaatamas viimast korda ja lahkus siis igaveseks.
On ju meeles mul see kui kohtusime ja silma mulle jäid,kõik see veedetud aeg mis tookord nii lõputuna näis.
Vasta

Mine “Surm”