Kooli küülik suri aprillis,lein on tugev siiani.

Niisiis....Meie kooli küülik suri aprillis,täpsemalt 5.aprill,Aga lein on täielikult laes 😢 räägin loo...Bruno sündis 5 aprill (tema sünnipäeval ta surigi) 2008..ta oli minust 2 kuud vanem..ja 2015 laksin kooli ja kuna mul oli arevushaired mis on siiani siis tanu loomadele ma saingi julgemaks..Ma hoolitsesin 3 aastat ta eest kuni oli 5.Aprill....olin haige RS viirusega mis tänu koormusastmale oli veel hullem.palavik 38 ja klassiode saadab smsi kellele ma tahtsin saata smsi et ta kallistaks brunot mu eest,saatis R.I.P bruno...Mu maailm varises nagu kokku...Bruno on surnud?!? Oli mu esimene küsimus..Ja tänu sellele siis haiglasse 40.2 palavikuga...Siiani on lein väga vaga suur .....
Ei tea mida teha et leinast lahti saada 😢

Puhka rahus,Bruno

Tänades,eluonlill (sry segase teksti eest)

Re: Kooli küülik suri aprillis,lein on tugev siiani.

Eluonlill kirjutas:
08 Juul 2018, 13:05
mery17 kirjutas:
08 Juul 2018, 12:42
Võtad endale küüliku, kui sellega su vanemad nõus on.
Meil üürikas kus loomi võtta ei saa
Ehk saad käia kuskil loomade varjupaigas mõnda küülikut lihtsalt vaatamas käia, mängida temaga, või teine variant kui näiteks su vanaisa on nõus maal (juhul kui ta ikkagi elab maal) enda juures küülikut pidama ja sina käid küülikut vaatamas, hoolitsed tema eest.

mery17 kirjutas:
08 Juul 2018, 13:09
Eluonlill kirjutas:
mery17 kirjutas:
08 Juul 2018, 12:42
Võtad endale küüliku, kui sellega su vanemad nõus on.
Ehk saad käia kuskil loomade varjupaigas mõnda küülikut lihtsalt vaatamas käia, mängida temaga, või teine variant kui näiteks su vanaisa on nõus maal (juhul kui ta ikkagi elab maal) enda juures küülikut pidama ja sina käid küülikut vaatamas, hoolitsed tema eest.

Käin maal harva ja kaua aga nad ei võta enam loomi..Varjupaigad on kaugel..

Eluonlill kirjutas:
08 Juul 2018, 16:56
mery17 kirjutas:
Eluonlill kirjutas:

Kõige parem on akvaariumikalu korteris pidada

mery17 kirjutas:
08 Juul 2018, 17:01
Eluonlill kirjutas:
08 Juul 2018, 16:56
mery17 kirjutas:

Kõige parem on akvaariumikalu korteris pidada

Japi
Ma siis vaatan emaga
Vasta

Mine “Surm”