Re: AIDS

#2
Heldur kirjutas:Mul on AIDS, millist toitumiskava peaksin jälgima? Kiivika oma?
ilmselt jälle järjekordne libapostitus sul, kahju aint, et selline asi tulevikus kätte maksta ja päriselt külge tulla võib..

Re: AIDS

#3
AIDSi diagnoosi korral on kindlasti oluline pöörduda nakkuskliinikusse, et saada kõige sobivamat tuge. Nemad oskavad kindlasti kõikidele tekkivatele küsimustele vastata.

Kontaktid ja info siin: http://aids.ee/main_est.php?id=54

Keskne kontakt paistab olema Merimetsa Nakkushaigla Tallinnas:
Lääne-Tallinna Keskhaigla, Merimetsa nakkuskeskus
Aadress: Paldiski mnt.62, Tallinn
Telefon: 659 8594 (info), 659 8590 (ambulatoorse kabineti õde)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: AIDS

#4
Külaline kirjutas:ilmselt jälle järjekordne libapostitus sul, kahju aint, et selline asi tulevikus kätte maksta ja päriselt külge tulla võib..
Jep, sest tegelikult HIV nakkabki selle järgi, et mitu libapostitust sa kuskil foorumis teinud oled.

Re: AIDS

#5
HIV on haigus mis põhjustab AIDS-i.
HIV-i on sünteesitud haigus illuminaatide käsul Ühendriikide Sõjaväe poolt 1970ndatel aastatel, et tappa 90% maa elanikkonnast, et rahva arv jääks alla 500 miljoni, et inimesi paremini kontrollida. HIV avastati alles 1980 aastal kuigi teadlased väidavad, et see levib juba ennem inimese aegade algusest ahvide seas (minu arvates puhas vale). HIV-i hakati algeslt levitama erinevate vaktsiinidega ameerikas. Üks neist oli rõuge vaktsiin, teine oli B-Hepatiiti vaktsiin ja kolmas oli lastehalvatuse vaktsiin. Haigusega vaktsiine anti alguses geidele ja pruunlastele sellepärast tuntaksegi seda gei haigusena. On ka väiteid, et HIV levis ka varem kuid arvatavasti on need väited alusetud ja asitõendid fabritseeritud.
Vasta

Mine “AIDS”