Hiv tõenäosus

Kui kaks 16 aastast poissi "teevad" omavahel, kummalgil ei ole teisi partnereid ega ka ei süsti, kui suur on võimalus et vähemalt ühel on hiv, elavad keskeestis.
Loodan mõistmisele. Mul hiv test tehtud, negat. Aga teda ma ei tea, kuigi ise ütleb et on neg. aga ma ei saa teda ilma testita uskuda, ja ta ei viitsi minna ka. Kas keegi teab kui suur on tõenäosus, et esimesel korral hiv+ partneriga seksides ei nakatu teine partner hivi? Ilma kaitsevahenditeta.

Re: Hiv tõenäosus

Jah, ka siis on võimalus kui mõlemad oma värskeid veriseid haavu kokku hõõruvad või suudeldes 5 liitrit sülge ära kasutavad. Ehk siis tõenäosus ikkagi põhimõtteliselt puudub. Kui teine poiss ei taha HIV-testi teha ja sina, teema autor, kardad, kasutage siis lihtsalt kaitsevahendeid, mitte ärge tehke ilma. Kas teil seal "Kesk-Eestis" on muidu mingi HIV kiirtesti koht olemas?

Re: Hiv tõenäosus

Ja on ikka testimisvõimalus, tegin selle veenivere testi. Tuli neg. aga me vahepeal veel teinud, ja ma nüüd proovin 6 kuud hoiduda, igasugusest riskikäitumisest, ja siis teen uuesti. Ma kolme kuuga ei hakka tegema, sest siis pidi mingi võimalus olema et osadel veel ei ole mingeid näitajaid tekkinud. Mul suht tugev organism, haigeks jään vb kord 2 aasta jooksul, kas võib olla nii, et mida tugevam organism seda kauem läheb aega et testi tulemused korrektsed oleksid? Et ei tuleks vale-negatiovseid.
Vasta

Mine “AIDS”