Ootan vastust

Kas on võimalik niimoodi HIV saada, kui nt. üks inimene kuivatab oma kasutatud snusipadja salvrätikusse ja siis teine inimene kuivatab oma snusipadja samasse kohta ? Nagu padjast väljuv tubakavedelik või ma ei tea mis asjad kattuvad ?

Re: Ootan vastust

Feanor kirjutas:Kuskil räägiti, et inimesed peavad meeletult kaua suudlema, et HIV-i saada.. Niisiis võib öelda, et sülge on vaja väga palju, et sellest viiruse kätte saaks. Kui snusipadi on HIV-haigel väga verine ja sa topid endale selle suhu, siis saad jah.
Meile räägiti et tuleb juua ma ei tea mitu ämbrit sülge, et oleks võimalus ise ka nakatuda
Viimati muutis vertigo, 06 Apr 2011, 16:10, muudetud 1 kord kokku.

Re: Ootan vastust

Ebatõenäoline. Kui kehas on haavand/haav/mis iganes, mis lõhub nahka, siis keha reageering on kõik välja saada. Ja väljastpoolt pole viirustel hoopiski lihtne sisse tulla. Suudlemise kohta anti mulle näide: mõlemal inimesel peaks olema tõesti suur haav suus, et HIV leviks suudlemise kaudu. Aga olgem ausad, kes suudleks kui tal suu verd täis on?

Kui temal oli paar haavandit ja sul paar haavandit ja kuivatasite padjakesi sama salvrätiku sisse on HIVi levimine minu teadmiste järgi väga väga vähetõenäoline.
Vasta

Mine “AIDS”