HIV kahtlus.

Tere,
Tahtsin täna verd andma minna ja seal sain midagi rusustavat näha. NImelt eelmine kord kui verd andsin (esimest korda sõjaväes, sellest ajast on mõõdas ca 1,5 - 2 aastat) oli neil seal mingite testide tulemused mille seas olid ka see hirmus sõna HIV. ma kohkusin kohe täiesti kaameks seal, et ikka täitsa lõpp ! see naine kes seal oli püüdis küll mind rahustada, et see võib olla mingi meditsiiniline teema, et võib olla asi organisimis ja, et osad organismid ongi sellised mis ei sobi nende testitavate asjadega kokku ja karta veel ei ole vaja. ning nad tegid kordus testi ja tulemused peaksid kuskil paaripäeva jooksul tulema. Küsimus ongi selline, et kui levinud siis see Organismi nö. eripära on ? Mainis veel seda ka see õde vmi. et kui mul olek see olukord siis nad oleksid mulle juba ammu teatanud aga ma olin ju sõjaväes ja meil ei tohtinud tol hetkel alati telefonid kaasas olla ja kui nad helistada võisid võis see mul kuskil kapis olla ja ma ei ole mingitele imelikele nr. tagasi ka kunagi helistanud, et teada saad kas nad midagi huvitavat ehk räägivad. Või siis ükskõik mis infot selle antud olukorra kohta. Ma ise ei suuda midagi mõeldagi praegu, lihtsalt värisen ja olen kokku varisemise äärel.
Hirm on suur ja kole. :cry: :(

Re: HIV kahtlus.

Kui oled olnud kaitsmata vahekorras, siis on täitsa võimalik, et sul on HIV.
Mina seda aga ei usu, et oleks, kindlasti oleks esimesel võimalusel sulle seda teatatud.
Proovi mitte närveerida, võta rahulikult.

sinu postitus rahustas natuke maha. suured tänud sulle. aga ikkagi kardan jubedalt. Kas keegi on veel kursis sellise asjaga ? Kas nad peaksid mulle ju vist nii kaua helistama kuni mind kätte saavad ja seda mulle teatama ? Sest see on ju ikkagi tõsine asi :(.

Ma andsin alles täna vereproovi. Minu eelnev post oli tegelt sihitud sellele 2 aasta tagusele vere andmisele kui sõjaväes olin, et siis nad peaksid ju nii kaua üritama kuni mulle lõpuks selle ära saavad õelda. Nad ju ei laseks mind niisama teadmatuses elada ja teadmatult vb teisi ka nakatada ? see oleks nii ebaeetiline :(

soovitan rahuneda sul. mida see närveerimine sulle juurde annab? sa ei saa sellest mitte midagi, see ei aita mitte midagi, see ei too testi vastuseid sulle ligemale ega midagi :)..
kas need arstid ütlesid ka, kui kaua umbes vastustega läheb?
ära mõtle praegu ette, küll sa paari päeva pärast nagunii kuuled-näed neid tulemusi. pole mõtet mõelda praegu :)..

Tere.

Ehki ei saanud päris õigesti aru, miks sul oli vaja uuesti vereanalüüse anda siis arvan, et ca paar aastat tagasi tehti sulle test hiv antikehade suhtes (testi nimetus on vist ELISA-test). Juhul kui vastus oleks olnud tookord positiivne siis oleks sellest sulle ka teada antud.
On suur võimalus, et lugesid oma haiguslugu kiirustades või said valesti aru (nt. tutvusid loeteluga, mis protseduure on sulle tehtud).

Edu soovides.
Admin

Helistati täna lõuna ajal ja õeldi, et minu VERI ON TÄIESTI OK JA VÕIN ANNETADA JÄRGMINE KORD !!! Ja nagu Nika ütles, oligi tegu lihtsalt ühe üli suure arusaamatuse ja lisaks veel minu poolse ülemõtlemisega. Tunnen end kui uuesti sündinuna. Aitäh kõigile kes mind rahustasid ja aitasid :)
Suletud

Mine “AIDS”