Re: olen väga mures!

see ei ole täiesti kindel ju et se oli süstal, kui sa ainult nii arvad. siiski soovitaksin sul arsti juures käia ja siis saad olla täiesti kindel kas sul on aids või mitte. kuigi , selle süstalaga võis ka keegi ennast süstida, kes pole aidsi haige, aga ei ole välistatud, et mõni muu haigus sealt sulle ei saanud tulla .

sirka101 kirjutas:see ei ole täiesti kindel ju et se oli süstal, kui sa ainult nii arvad. siiski soovitaksin sul arsti juures käia ja siis saad olla täiesti kindel kas sul on aids või mitte. kuigi , selle süstalaga võis ka keegi ennast süstida, kes pole aidsi haige, aga ei ole välistatud, et mõni muu haigus sealt sulle ei saanud tulla .

aitähh

Külaline kirjutas:tere
ma elan ida-virumaal,ja me olime sõpradega v2lja ja ma hakkasin maast lund võtma ja tuntsin et miski kraapis mu nahka,ja p2rast vaatasin ja oligi mingi teras asi olnud,ma arvan et see oli süstal ja ma olen mures et kas mul on nüüd aids
Tere!
Kui sa pole päris kindel, tasub kindalsti testida. Kui sa pole nanatunud, siis on kergendus seda teada. Kui viirus on olemas, siis on ravi varane alustamine väga oluline.
Siiski arvan, et sul pole vaja muretseda, kuna kuivanud veri ei ole nakkusohtlik. Ka kui see terav ese oli süstal, oli ta seal juba piisav aeg olnud, et veri jõuaks kuivada ja ohutuks muutuda.
Niisiis soovitan sul rahulikult minna ja teha test, et saada lõplikult südamerahu. Viiruse avastamiseks võetakse vereproov ja kontrollitakse, kas veres on HIV-vastaseid antikehi, kui neid ei ole, on kõik korras.
Testimiskohad: http://www.aids.ee/main_est.php?id=55

Parimat!
Konsultant Margus

Margus kirjutas:
Külaline kirjutas:tere
ma elan ida-virumaal,ja me olime sõpradega v2lja ja ma hakkasin maast lund võtma ja tuntsin et miski kraapis mu nahka,ja p2rast vaatasin ja oligi mingi teras asi olnud,ma arvan et see oli süstal ja ma olen mures et kas mul on nüüd aids
Tere!
Kui sa pole päris kindel, tasub kindalsti testida. Kui sa pole nanatunud, siis on kergendus seda teada. Kui viirus on olemas, siis on ravi varane alustamine väga oluline.
Siiski arvan, et sul pole vaja muretseda, kuna kuivanud veri ei ole nakkusohtlik. Ka kui see terav ese oli süstal, oli ta seal juba piisav aeg olnud, et veri jõuaks kuivada ja ohutuks muutuda.
Niisiis soovitan sul rahulikult minna ja teha test, et saada lõplikult südamerahu. Viiruse avastamiseks võetakse vereproov ja kontrollitakse, kas veres on HIV-vastaseid antikehi, kui neid ei ole, on kõik korras.
Testimiskohad: http://www.aids.ee/main_est.php?id=55

Parimat!

ma väga tänan!
Vasta

Mine “AIDS”