mure :/

Tere, ma olin üle aasta tagasi vahekorras ühe poisiga, kes võis olla siis HIV positiivne :( me seksisime nii, et kondoomi ei kasutanud ( lõpuni ei teinud ning rasedaks ma ka ei jäänud ) , varem pole ma selle peale mõelnud, et ma ise võisin ka nakkuse saada ? Kas ma peaksin minema nüüd testi tegema ,kui jah, siis kas tartu noorte nõustamiskeskusesse saab minna ? ja kas ma pean ennast siis kirja panema :? aitäh vastuste eest !
Good luck finding best boyfriend , cus the best one, is already mine! :)

Re: mure :/

Kui kahtled, et poisil võis olla HI-viirus, siis peaksid kindlasti ka ennast kontrollida laskma. Selleks on vaja kõige tavalisem vereproov anda ning võid seda teha ka perearsti juures. Muidugi võid minna ka noorte nõustamiskeskusesse - vaata bronn.ee - seal on juba homme 9:00 vaba aeg, võid selle veel endale saada. Ning kuna oled seksuaalselt aktiivne, siis ka läbivaatus oleks vajalik.

Re: mure :/

tekkis see mõte, kuna kaela peal on teist nädalat juba lümfisõlm paistes. lugesin selle kohta ja selgus, et üks põhjustest võib olla HIV. kas HIVi puhul on siis kõik võimalikud lümfisõlmed paistes või võib ka üks olla?
igaljuhul kui polegi sellest, siis on mul olnud eelmisel aastal kaitsmata vahekord, kuigi partner ei lõpetanud sisse. et igaks juhuks võiks ju ikka kontrollis käia..
Vasta

Mine “AIDS”