Re: Tere, minu nimi on Jacob, olen 14, mul on AIDS

Tegelikult on see vägagi mõistev, et teda mõistetakse hukka!
Kui mina selle jutu tegin, mis põhines ideelt Kristiina omale, ( oli suht ikkagi muudetud ) sain ma tohutult sõimu, et kas ma ei austa teisi ning olen haige pubekas, kes kogub kuulsust teiste pealt .. niietjahm .. Tundub, et selline süüdi mõistmine, tuleb iseenesest!
"Mida sa minust tahad?" küsis tüdruk poisilt. "Ma tahan sind armastada, hoida ja sinuga lihtsalt.. Olla," vastas poiss ja suri.

Selles ei saa muidugi kindel olla, et too Kristiine
seda lihtsalt välja ei mõelnud [et tema selle jutu kirjutas].
Vb Jacob tõesti kirjutas, siis suri ja siis tuli mingi suvaline,
ütles, et jep.. Mina kirjutasin ja kõik on nagu kuradi lambad.
alguses on mingi niuNiu Jacob suri ära, siis pärast on, et Kristiina
on ming plõks tegelane :lol:

Ronda muide kui see nii mõistetav on et teda hukka mõistetaks
siis peaks olema loogiline ka sinu hukka mõistmine.
Pane vähemalt alla kirigi, et jutt pole sinu looming siis.

Nogaad ..
Ma ju kirjutasingi : pool juttu on PÄRISELUST!
Ja pealegi, jutt oli täiesti teistsugune, kui see mis Jacob/Kristiina kirjutas!
Ja maitea, ma eriti ei usu, et Jacob on päriselt olemas olnud, sest muidu ei oleks see tüdruk ju seda üles tunnistanud!
Aganoh, oli mis oli, vahet pole enam!
"Mida sa minust tahad?" küsis tüdruk poisilt. "Ma tahan sind armastada, hoida ja sinuga lihtsalt.. Olla," vastas poiss ja suri.

Ronda kirjutas:Nogaad ..
Ma ju kirjutasingi : pool juttu on PÄRISELUST!
Ja pealegi, jutt oli täiesti teistsugune, kui see mis Jacob/Kristiina kirjutas!
Ja maitea, ma eriti ei usu, et Jacob on päriselt olemas olnud, sest muidu ei oleks see tüdruk ju seda üles tunnistanud!
Aganoh, oli mis oli, vahet pole enam!
Miks sa valetad ? ma lugesin seda , seee oli TÄPSELT SAMa, nagu see mis see n.ö jackob kirjutas , sa muutsid tegelase tüdrukuks vahetades nime , ja veel paar pisidetaili , kuid kokkuvõttes oli see siiski selle n.ö jackobi kirjutatud mitte sinu .
JA ei EI kirjutanud et poool juttu on päriselut vaid sa kirjuasid et mingi osa sellest on tõestisündinud.
Sinu käitumine on Täpselt sama häbiväärne nagu ka kristiina . Kaks parajat koos.

Mina kirjutasin ainult Jacobi nime alt ja kirjutan siiamaani. Muide, kriitika on tervislik. See oli väike tõestus sellest, et teie nn "Jacobi sõbrad" haletsesite teda ja kiitsite teda ainult HAIGUSE pärast. Kas see pole ka mitte nõme? Järelikult, te polnud tähelepanelikud, sest Jacobi esimeses postituses oli kirjas, et ta ei taha haletsemist. Võite veel öelda mida arvate. Äkki mõtlete, et olen rahuldamattu 87 aastane vanamees? Ma mõistan teid. Üks asi on kindel - südamettu ma pole. Oleks ma seda, oleksin teinud 1000 varukasutajat ja kinnitanud Jacobi olemasolu. Võite teema lukustada, võite mind hukka mõista. Ohhei, see läheb mulle küll korda aga mina oleksin ju samamoodi teinud. Mul pole midagi enda vabandamiseks öelda. Ausalt öeldes, päris imelik oleks kui te oleksite mu tegu heaks kiitnud. Naeruväärne lihtsalt. Ja veel, raamatu idee oleks olnud suurepärane. Ja väga lahe oleks, kui raha läheks neile kes seda tõesti vajavad - haigetele. See oleks suur kingitus. Seda teemat saab veel kellegiga arutada, kes oskaks suurepärast juttu mu lollusest teha. Muide, ma oleksin varem selle Jacobi asja lõpetanud aga ma olin puhkusereisil nagu paljud teised lapsed, kes vaheaega naudivad.Lõppude lõpuks pean ma ju esimesel septembril tagasi kooli minema. Okei, sõimake edasi mind ja käsige mul oksa tõmmata ja blablabla. Oota, see oleks natukene ju julm. Inimesed, ma isegi ei hakka tõestama, et olen tüdruk ja 14 ning, et mu nimi on Kristiina. Siis poleks ju enam huvitav, hah ? Laske parem omaenda fantaasial lennata. Äkki olen 60 aastane pensionile jäetud eesti keele õpetaja ? Või 10 aastane poisike ? Äkki olen ma Hiinast pärit turist ? Ei me ette tea , mis elu meil tuua võib.

Ja see, et Ronda tegu on ka hukkamõistev. Aga üks asi - vähemalt mõtlesin ma ise jutu, mitte ei teinud copy-pastet. Kas pole nii ? Mina ei mõista kedagi hukka, sest praegu olen patuoinas ju mina. Ronda lihtsalt ilmus eiteakust välja ja "varastas" natukene. Las laps teeb mis ta tahab. Mind tema tegu näiteks ei häirinud üldse. Varem on ju ka nii tehtud, või mis? Näiteks ratepäevikutesse ei saa enam üldse omaloomingut panna, sest kõik hakkavad koppima ja kirjutavad, et see on kusagilt netist leitud jne jne.

Nii, mõtlesin, et avaldan ka oma arvamust.
Minu arust kirjutad sa väga hästi, Kristiina. Lugesin veelkord neid sinu Jacobi-postitusi ja mõtlesin, et kuidas sa oskad? Sa oleksid nagu selle kõik läbi elanud. Kirjuta kindlasti hästi palju veel.
Mis puutub aga sellesse, et sa ei maininud, et tegelikult pole seda Jacobit olemas, siis ma ei oska seisukohta võtta. Mõnes mõttes sa oleksid ju võinud seda teha, aga minul küll sellist ülikurba tunnet ei tekkinud. Mõtlemisainet muidugi jagus päris mitmeks päevaks.
Mul on üks küsimus ka - kes seda Jacobi ema siis mängis, kui mitte sina, Kristiina? Keegi suvaline?

Ahjaa, ja imestus oli päris suur, kui nägin, et sellele teemale oli palju uusi vastuseid tulnud ja kiirelt lõppu kerides Jacobi-nimelise poolt postitust nägin. :lol:

Noh, ma olengi selle mingis mõttes läbi elanud aga see on liiga isklik, et avaldada. Ma usun, et minust te tulevikus midagi ei kuule. Üks põhjustest on see, et mitte keegi ei tea, et ma harrastan kirjutamisega. Ma ei räägi sellest kellegile, sest ma juba tean reaktsiooni vms. Näiteks, kui ma oma emale ütlesin, et tahan ülikoolis rešizööriks õppida, hakkas ta naerma. Pärast ütles, et ta ei luba mul seda õppida jne jne jne jne. Kas pole mitte armas? Seda ema asja ja mingi tüübi asja, kes kirjutas, et tunneb Jacobit, ma ei tea. Järelikult tundis keegi ennast puudutatuna või muud sellist.

aahh, päris nõme ikka. Just see on nõme, et ennem haletsesid Jacobit peaaegu kõik. Kõik ütlesid, et nad oleks tahtnud teda tundma õppida ja on kurvad, et nii läks. ühesõnaga, kõikidel tekib selline haletsus kui midagi sellist teada saavad. ja sis kui said teada, et Kristiina selle kirjutas, oli kõikidel et "sa oled nii vastutustundetu.." blablabla. Samuti ka Rondaga. Mõelge, inimesed, eiole vaja sellise asjade pärast kohe marru minna. Nad ei mõelnud sellega midagi halba. Ronda tahtis seda olukorda lihtsalt inimestele tutvustada, isegi kui see vale oli. Ja Kristiina mõnes mõttes lihtsalt katsetas oma kirjaoskust, või vaatas mida sellest arvatakse. Tunnistage, et Kristiina sai suurepäraselt sellega hakkama, ta kirjutas suurepäraselt. Ja pole vaja sõimata neid vastutustundetuteks. Ma arvan, et te ütlete Kristiinale selliseid asju ainult sellepärast, et see lugu läks teile nii hinge, et te jäite uskuma, ja olete marus, et te uskuma jäite, et nagu teid oleks ninapidi vedanud. No ma tahan öelda et, ärge mõistke inimesi selliste asjade pärast hukka, see ei teinud maailma halvemaks, vastupidi, nüüd on ju tulevane kirjanik olemas. :)

Lugesin täna algusest nö "Jacob'i" postitusi ja mulle läks see hinge . Alles siis kui " Jacobi ema " kirjutas , et poiss suri , hakkasid mul pisarad jooksma . Nutsin kaua ja mõtlesin , et miks ma varem ei olnud avastanud neid postitusi jne . Ja nüüd kui lõpuni lugesin , sain aru et mingit Jacobit pole olemas olnudki ja ,et selle kõige mõtles välja mingi "Kristiina". Loomulikult läks see väga hinge , aga nii pole ka õige teha . Kristiina oleksid võinud vähemalt öelda alguses , et mingit Jacobit pole olemas .

Krisss .
Usud sa armastusse esimesest silmapilgust või pean ma su maja juurde reklaamipinna ostma?

Krisss kirjutas:Lugesin täna algusest nö "Jacob'i" postitusi ja mulle läks see hinge . Alles siis kui " Jacobi ema " kirjutas , et poiss suri , hakkasid mul pisarad jooksma . Nutsin kaua ja mõtlesin , et miks ma varem ei olnud avastanud neid postitusi jne . Ja nüüd kui lõpuni lugesin , sain aru et mingit Jacobit pole olemas olnudki ja ,et selle kõige mõtles välja mingi "Kristiina". Loomulikult läks see väga hinge , aga nii pole ka õige teha . Kristiina oleksid võinud vähemalt öelda alguses , et mingit Jacobit pole olemas .

Krisss .
kuule kui ta oleks algul ütlenud et jakobit ei ole olemas siis ma ei oleks üldse naerda saanud :D ja ära siis võta kõike tõsiselt , minuarust väga hea (Y)

Omalooming kirjuta kuhugi üles, mitte ära topi seda netti. Ja veel vähem ratesse...muidugi hakkavad seda pubekad ja muidu ratefriigid koppima. Pane tähele, et seda soga loevad ainult noored mudilased, kel pole muud lihtsalt teha ja siis kommivad, et vägev või nii, ega mina ei tea.
Ja tore, et Jacobit olemas ei olnud. Aga kohutav tõesti, et mängisid inimeste tunnetega. Suur häbi. Loodan, et kasvad suureks ja siis tuleb mõistus pähe.
Jacob kirjutas:Ja see, et Ronda tegu on ka hukkamõistev. Aga üks asi - vähemalt mõtlesin ma ise jutu, mitte ei teinud copy-pastet. Kas pole nii ? Mina ei mõista kedagi hukka, sest praegu olen patuoinas ju mina. Ronda lihtsalt ilmus eiteakust välja ja "varastas" natukene. Las laps teeb mis ta tahab. Mind tema tegu näiteks ei häirinud üldse. Varem on ju ka nii tehtud, või mis? Näiteks ratepäevikutesse ei saa enam üldse omaloomingut panna, sest kõik hakkavad koppima ja kirjutavad, et see on kusagilt netist leitud jne jne.

allikakene kirjutas:ma kuulsin, et jacob suri juba täna. mu onu rääkis, sest ta on jacobi isa hea sõber. mu onu teadis, et jacob on haige ja pärastlõunal helistas talle ja küsis kuidas jacobiga on ja siis isa nuttis ja ütles, et jacob on surnud :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: mulle meeldis lugeda jacobi postitusi. ma olen ühe korra isegi teda näinud. siis kui onu pool olime ja jacob isaga onu poole tulid. see oli mingi aasta tagasi ja siis ma vaatasin, et oh kui nunnu poiss. tegelikult ka, jacob oli nii ilus ja stiilne poiss. tal olid hästi ilusad silmad ja lahe soeng. ja siis ma rääkisin ka jacobiga natukene aga mulle tundus, et ta pole nii emotsionaalne nagu ta siin foorumis tundus. siis oli ta selline, et viskas koguaeg kildu ja naeris. :D
r.i.p jacob - sa olid nii hea inimene :cry: sügavad kaastunded jacobi sugulastele - eriti mikeyle ja emale..
ei tea mis mikeyst nüüd saab. ma loodan, et ta ei murdu :cry: :cry: ma arvan, et mikey oli ka hästi ilus kuigi ma pole teda näinud.
Hea valetaja ! teda ennast pole olemaski, ja sa kirjutad ,,oioi, ma nägin teda ta on nii nunnu ja naljakas jne.''
vadeva, hale teha ennast kedagi ''teiseks''. oleks võinud kohe kirjutada et see on järjejutt !

jacobi postituste lugemine oli nagu raamtu v6i filmi vaatamine. :D minu meelest sai kristiina h2sti hakkama, sest ainult hea kirjanik suudab inimesi uskuma panna. vot nii.tunnistage rahvas, ta sai h2sti hakkama. too teine, kes kopi/pastet tegi ja oma reidi p2evikusse kristiina loomingu pani ja muutis seda natukene , tema on paras imelik. ta isegi ei m6elnud seda juttu. ta otseses m6ttes varastas . oleks ta tahtnud olukorda tutvustada teistele, siis oleks ta seda juttu muutmata pannud oma p2evikusse vms. ta lihtsalt tahtis kristiina nahalt kuulsust koguda ja k6ik. respect kristiinale.usun, et kui suuremaks sirgud hakkad tegema suuri tegusi . :P

Aga kes seda kindlalt väita saab, et Kristiina selle jaburuse autor siin on? Ta võib samuti olla selle kusagilt koppinud.
nojah kirjutas:jacobi postituste lugemine oli nagu raamtu v6i filmi vaatamine. :D minu meelest sai kristiina h2sti hakkama, sest ainult hea kirjanik suudab inimesi uskuma panna. vot nii.tunnistage rahvas, ta sai h2sti hakkama. too teine, kes kopi/pastet tegi ja oma reidi p2evikusse kristiina loomingu pani ja muutis seda natukene , tema on paras imelik. ta isegi ei m6elnud seda juttu. ta otseses m6ttes varastas . oleks ta tahtnud olukorda tutvustada teistele, siis oleks ta seda juttu muutmata pannud oma p2evikusse vms. ta lihtsalt tahtis kristiina nahalt kuulsust koguda ja k6ik. respect kristiinale.usun, et kui suuremaks sirgud hakkad tegema suuri tegusi . :P

ausaltöeldes,ma ei uskunud seda lugu algusest peale.aga ma ei julgenud kommenteerida,siis
kui paljud veel uskusid,et see on tõsi.
kuidagi liiga võlts lugu. ja ma ei ütleks,et see oli hea teisi inimesi uskuma panna et see on päris.
aga kristiina,võibolla oled sina kah selle kusagilt copynud?ega meie ei tea,mis sõbranna sul selle valmis
võis kirjutada.lihtsalt väga nõme tegu.
Suvel armastus ja
praktika,
talvel koolitöö ja
taktika.

nojah siis... mõtted on küll segased, aga üritan selgitada... Mul alul tuli kah väike kahtlus, et kui keegi on selle välja mõelnud, ja minule läks see väga hinge... sealt tuleb väga suur tunnustus kirjatüki proffesionaalsusele(autorit kindlalt ei tea ju, see on kinnitamata mingi 14-aastane Kristiina). Aga nüüd vorsti teine pool. SEE OLI VÄGA ALATU TEGU MIS SA TEGID. VÄGA SUUR HÄBI. Aga teie kolm(Ratesse kirjutaja, nö Jacobi ema ja nö Jacobi tuttav) kes seda lugu kujundasid, teie tegu tundub peale ülesse tunnistust 2 korda hullem), rate tükki ma ei jõudnud lugema, aga kahe järgmise kirjaviis tundus ülisarnane. seega...
elu on suur ja patune keerdkäik

Mina loll jäin seda uskuma! Andsin ka lingi sõbrannale ja arutasime sellest msnis.
Mis õigusega sa teed sellist juttu? Kõik tundus nii reaalne ja siis sa järsku ütled, et see on hoopis väljamõeldis ja kõik sp, et sa tahad kirjanikuks hakata!
No ma oskan ka kirjutada, aga see ei tähenda, et peaks hakkama kirjutama jutte, mis tunduvad nii reaalsed, aga ikka ei ole ka. Seda nimetatakse valeks, kui sa veel ei teadnud seda!
Minu poolt tuleb halvustamine, sest ma ei pea seda õigeks ja ei hakka kunagi pidama kah! Kirjuta nii hästi kui tahad, minu sõnad ei muutu sinu suhtes.

Külaline kirjutas:Ma ei saa aru miks kõik Kristiinat hukka mõistavad. Muidugi EI OLNUD see ilus tegu, aga kui hakata järele mõtlema siis see on ju hämmastavalt hea jutt 14-aastase kohta! kehastada ennast meessoost isikuks kelle on AIDS!! :o

Mis asja?? Mida Sa mõtled? See oleks olnud hea jutt, kui ta oleks juurde kirjutanud, et see on JUTT, VÄLJAMÕELDIS. Mitte nii.

Siksu ... kirjutas:
Külaline kirjutas:Ma ei saa aru miks kõik Kristiinat hukka mõistavad. Muidugi EI OLNUD see ilus tegu, aga kui hakata järele mõtlema siis see on ju hämmastavalt hea jutt 14-aastase kohta! kehastada ennast meessoost isikuks kelle on AIDS!! :o

Mis asja?? Mida Sa mõtled? See oleks olnud hea jutt, kui ta oleks juurde kirjutanud, et see on JUTT, VÄLJAMÕELDIS. Mitte nii.
Signe, väga õige jutt!
Ma just msnis ütlesin Signele, et oleks võinud, enne teatada, et see on järjejutt, mitte valetada meile otse näkku, et see on reaalne elu! Kui see oleks nii olnud, oleksin ainult kiidusõnu jaganud. Miks valetada sellise asja kohta? Inimesed kirjutavadki jutte, kuid mainivad kohe alguses ära, et see on jutt, väljamõeldis. Kas selle looga oli siis teisiti? Jutt läks südamesse, kuni sain tõe teada!

Dinx...

Külaline kirjutas:aahh, päris nõme ikka. Just see on nõme, et ennem haletsesid Jacobit peaaegu kõik. Kõik ütlesid, et nad oleks tahtnud teda tundma õppida ja on kurvad, et nii läks. ühesõnaga, kõikidel tekib selline haletsus kui midagi sellist teada saavad. ja sis kui said teada, et Kristiina selle kirjutas, oli kõikidel et "sa oled nii vastutustundetu.." blablabla. Samuti ka Rondaga. Mõelge, inimesed, eiole vaja sellise asjade pärast kohe marru minna. Nad ei mõelnud sellega midagi halba. Ronda tahtis seda olukorda lihtsalt inimestele tutvustada, isegi kui see vale oli. Ja Kristiina mõnes mõttes lihtsalt katsetas oma kirjaoskust, või vaatas mida sellest arvatakse. Tunnistage, et Kristiina sai suurepäraselt sellega hakkama, ta kirjutas suurepäraselt. Ja pole vaja sõimata neid vastutustundetuteks. Ma arvan, et te ütlete Kristiinale selliseid asju ainult sellepärast, et see lugu läks teile nii hinge, et te jäite uskuma, ja olete marus, et te uskuma jäite, et nagu teid oleks ninapidi vedanud. No ma tahan öelda et, ärge mõistke inimesi selliste asjade pärast hukka, see ei teinud maailma halvemaks, vastupidi, nüüd on ju tulevane kirjanik olemas. :)

Tulevane kirjanik? Seda ei saa keegi kinnitada... See on hukkamõistetav tegu. Nii ei saa inimeste tunnetega mängida.

Jacob kirjutas:Ja see, et Ronda tegu on ka hukkamõistev. Aga üks asi - vähemalt mõtlesin ma ise jutu, mitte ei teinud copy-pastet. Kas pole nii ? Mina ei mõista kedagi hukka, sest praegu olen patuoinas ju mina. Ronda lihtsalt ilmus eiteakust välja ja "varastas" natukene. Las laps teeb mis ta tahab. Mind tema tegu näiteks ei häirinud üldse. Varem on ju ka nii tehtud, või mis? Näiteks ratepäevikutesse ei saa enam üldse omaloomingut panna, sest kõik hakkavad koppima ja kirjutavad, et see on kusagilt netist leitud jne jne.
oled uhke oma teo üle? sa tahad teha sellest raamatut ja ennem ütlesid et tahad saada kirjanikuks...kui sa oleks sellest jutu teind ja mitte valetanud oleksime me hakanud KRITISEERIMA!
ma ütlen ausalt et sa oled idioot! kui sa teed raamatu hakatakse seda paratamatult kritiseerima!
adminid või keegi võiks IP väljavõtte teha ja selle pauguga midagi ette võtta!

Nii kurb oli lugeda seda teksti, mida Jacob kirjutas.
September saab varsti läbi ja juba rohkem, kui 3 kuud on möödas Jacobi surmast.
Lp. Jacobi ema te võiksite kirjutada, kuidas teie pere on nende kuude jooksul elanud. Kas väikevend on üle saanud. Ühesõnaga, kas ja kuidas on teie pere saanud tagasi oma endise elurütmi. Kuigi jah päris endine elurütm ei tulegi kunagi tagasi.

kaastunne ka minu poolt kirjutas:Nii kurb oli lugeda seda teksti, mida Jacob kirjutas.
September saab varsti läbi ja juba rohkem, kui 3 kuud on möödas Jacobi surmast.
Lp. Jacobi ema te võiksite kirjutada, kuidas teie pere on nende kuude jooksul elanud. Kas väikevend on üle saanud. Ühesõnaga, kas ja kuidas on teie pere saanud tagasi oma endise elurütmi. Kuigi jah päris endine elurütm ei tulegi kunagi tagasi.
loe läbi eelnevad kommentaarid. mngit Jacobit pole.
[color=#4080URR! : d40][/color]

ma loen seda teemat ikka aegajalt ja jacob oleks kindlasti õnnelik olnud et me ikka pärast tema surma;*( siin edasi kirjutame, see on üks mu lemmikuid teemasid, mitte sellepärast et ma rõõmus oles või midagi, aga see on nii SÜDAMLIK teema;);K) ahh .. see on kuidagi nii tore;)
mul on kuidagi selline tunne ngu ma lsin tda tundnud, noh vähemalt oleksin vvvöäääägaaaa tahtnud tunda!!
JA TE KÕIK INIMESED OLETE NII ARMSAD JA TOREDAD JA SÜDAMLIKUD, KÕIK KES SIIS LAPSEMURE FOORUMIS ON;) ALATI AITAVAD JA ON OPTIMITLIKUD, NAGU 1 SUUR SUUR PERE!!!! JA MA OLEN HÄSTI ÕNNELIK SELLE ÜLE JA ISEGI UHKE ;)

jahhseeolenmina kirjutas:ma loen seda teemat ikka aegajalt ja jacob oleks kindlasti õnnelik olnud et me ikka pärast tema surma;*( siin edasi kirjutame, see on üks mu lemmikuid teemasid, mitte sellepärast et ma rõõmus oles või midagi, aga see on nii SÜDAMLIK teema;);K) ahh .. see on kuidagi nii tore;)
mul on kuidagi selline tunne ngu ma lsin tda tundnud, noh vähemalt oleksin vvvöäääägaaaa tahtnud tunda!!
JA TE KÕIK INIMESED OLETE NII ARMSAD JA TOREDAD JA SÜDAMLIKUD, KÕIK KES SIIS LAPSEMURE FOORUMIS ON;) ALATI AITAVAD JA ON OPTIMITLIKUD, NAGU 1 SUUR SUUR PERE!!!! JA MA OLEN HÄSTI ÕNNELIK SELLE ÜLE JA ISEGI UHKE ;)

Gaash, ilmselt sa siiski ei ole teemat korralikult läbi lugenud, sest juba ammu siin ju selgus, et mingit Jacobit ei ole olemas ja see lugu oli vaid ühe plika väljamõeldis. Edaspidi võiksid vähe tähelepanelikum olla või mis :roll:

Keegi adminnidest võiks juba tõesti teema lukku panna :!:
Suletud

Mine “AIDS”