Õde!!!

Mina olen 11 ja tema on 9 ning ta on koguaeg arvutis!
:cry:
Ta käib lõunal koolis...See tähendab seda, et hommikul mingi 8 arvutisse siis 11 või 12 kooli 16.00 või 17.00 lõppevad tunnid ja kui koju jõuab siis kah arvutisse!(noh õpip kah ära ja siis allesNB! ta õpib hullu kiirusega!)Noh ja ainult vahepeal on hommikul muusikakoolis(2 korda nädalas)
Aga mina...Mina hommikul 8 kooli ja siis trenni või muusikakooli ja siis alles koju :cry: :cry: :cry:
Ja mina saan vääga harva!!AAAAAA....Ja siis meil naq 2 arvutit(noh 1 isa töö oma aga võime seal käia)ning kui mina juba olen mingi hullult närvis, et kuna mina saan siis annab selle arvuti kus ta sees on mulle ja jokseb teisse arvutisse!!!Ma ei tea enam mida teha!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Ta naq närvitseb ja süüdistab mind, et minu pärast mingi saab mängus surma jne...jne...jne...jne... :cry: :cry: :cry: :cry: Mina teha appiii!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: Saab veel prillid kah ja siis...ja siis...Ma ei teagi!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: MA EI TAHA, ET OLEKS KOGUAEG ARVUTIS!!!!Olen proovinud, et tule välja, sest mina naq käin palju õues aga ta ei tule!!!!
Tahaksin keeleneeti aga ei julge teha:( :S :(

hm.
1) vähem Emotikoone
2) oled rääkinud vanematega ?
3) sa oled ju vanem.. mis õigus tal on sinust kauem olla? anna peksa
:twisted: just kidding..

4) räägi talle kaua arvutitaga istumise tagajärgedest ( prillid[järgneb koolis norimine] jm.)

maeitea kasuta pead .. mul ideed otsas
It's Only My Opinion.

Re: Õde!!!

tead mis tee?
tee nii,et räägi vanematega ja lepige kokku teatud arvuti päevad/ajad vms. et siis saaksite mõlemad võrdselt aega veeta..
sellist asja ma ise ka mäletan kuidas mul vennaga tekkisid probleemid...üks kord viskas tal üle ja võtis mu toolist kinni(mina selle peal ilusti istumas) ja tassis minema teise tuppa :D .
..pealegi, mida ta seal arvuti taga nii tähtsat teeb, mängib barbie mänge?
saada ta õue/sõprade poole mängima vms.
ja kui see ei aita,rebi neti kaabel arvutist välja või elektri kaabel ja siis saada ta kas mingeid muid mänge mängima, või tulevad vanemad suure kära peale kohale ja klaarite asja kohapeal ära.

Räägi vanematega ja pange reeglid paika. Nt. korraga üle 2h ei tohi arvutis olla. Või et kui tema saab hommikuti üksi rahulikult arvutit kasutada, siis sul on õigus seda peale kooli teha. Üksi sa sellega hakkama ei saa, sinu jutt tundub talle lihtsalt mõttetu näägutamisega. Ja kui sa talle kallale lähed või sõimama hakkad või juhtmeid seinast välja tirid vms, siis selle agressiivsusega oled vanemate silmis sina see halb tegelane. Nii et võta vanemad appi ja pange kindlad reeglid paika, kasvõi kirjutatult. Ja siis leppige kokku, et nt homsest käib arvuti kasutamine nende reeglite järgi. Kui tema nende reeglitega nõus ei ole, siis tuleb demokraatiline otsus - enamuse hääl võidab. Seega sina saad oma tahtmise, eeldades et vanemad on sinu poolt (kuna tahad asja rahulikult ja õiglaselt lahendada). Kui meil kodus üks arvuti oli, siis tegime ka sellise reegli ja asi toimis.

Re:

häbelikpoiss kirjutas:hm.
1) vähem Emotikoone

4) räägi talle kaua arvutitaga istumise tagajärgedest ( prillid[järgneb koolis norimine] jm.)

3 väitega üldse nõus pole.

Saan aru, et oled õe pärast mures. Kõik mis sa teha saad, on rääkida vanematele, et ega sellest head nahka ei tule, kui ta päevad läbi arvutis istub.

On ka võimalus, et ise oled tema asemel, aga see on ehk pisut liialt konflikte tekitav variant. Kõige parem oleks, kui ta leiaks endale klassist sõbrannasid, kellega väljas käia ja las käib nendega väljas palli mängimas vm.
Jagatud mure - pool muret.

Ma võin tunnistada, et arvutis olemisest ei saa prille. See tuleb geenidest ja muust sellisest. Nh muidugi kui teil pole LCD ekraani siis on teine asi sis see rikub silmanägemist.

MA tean ühte tüüpi kes praegu 23 ja to arvutifriik aga silmanägemine täitsa korras.

ära pane arvutile parooli.

sa võiksid nii teha kui tema on enne sind kodus ja arvutis siis mine ise kohe kui koju jõuad ja lepi vanematega kokku et saaksite võrtselt olla ja kui sa oled kuskil mujal ja ta arvutis ja sa tast vahem olnud noh naiteks 40min siis void otse minna arvutisse aga kui ta csi voi midagi muud mangib ( ma mängin css i :D aga ei ole hull ) noh siis kustuta see mäng lihstalt tal ära kui ta hulluks laheb voi oiendab ma sain sinu pärast surma noh ma ei teagi enam. :roll:

Re:

häbelikpoiss kirjutas:hm.
1) vähem Emotikoone

Loll jutt suhu tagasi, kui ise piisavalt mees oled siis ei narri keegi sind prillide pärast. Räägin seda omadest kogemustest, nüüdseks olen prille kandnud mingi aasta.
Kui sa otsid kedagi kellega rääkida siis lisa MSNi :P

you've started reading this. don't stop. this is so freaky.
1. say your name ten times
2.say your mom's name five times.
3.say your crushes three times.
4. paste this to four other groups.
............if you do this, your crush will kiss you on the nearest Friday.
but if you do not paste this to four other groups, then you will have really bad luck
SEND THIS TO 4 GROUPS IN 143 MINUTES. WHEN
YOUR DONE PRESS F6 AND YOUR CRUSHES NAME WILL APPEAR IN BIG LETTERS
ON THE SCREEN. THIS IS SO FREAKY BECAUSE IT ACTUALLY WORKS

õpi kuidas teha fake viirusi, siis tee üks siis las õde avab selle noh muudad nime ja ikooni ära ja kui ta selle avab siis tal nagu wtf mis on siis ütled emale või isale et ta aind rikkub ja rikkub arvutit siis tee nii mittu korda ja küll ta siis arvuti keelu saab. no mu sõbral see vähemalt töötas ta venna peal kes kah arvuti friik

Külaline kirjutas:you've started reading this. don't stop. this is so freaky.
1. say your name ten times
2.say your mom's name five times.
3.say your crushes three times.
4. paste this to four other groups.
............if you do this, your crush will kiss you on the nearest Friday.
but if you do not paste this to four other groups, then you will have really bad luck
SEND THIS TO 4 GROUPS IN 143 MINUTES. WHEN
YOUR DONE PRESS F6 AND YOUR CRUSHES NAME WILL APPEAR IN BIG LETTERS
ON THE SCREEN. THIS IS SO FREAKY BECAUSE IT ACTUALLY WORKS
I'm in iPad, so how am i supposed to press F6
Vasta

Mine “Arvutisõltuvus (internetisõltuvus)”