Re: Internetisõltuvuse testid!!!

41. Kusjuures ma ise arvasin, et on märksa rohkem. Kunagi sattusin päris tõsistesse probleemidesse arvuti tõttu. Samas probleem oli pigem enesedistsiplineerimatuses - ma lihtsalt ei viitsinud ega tahtnud teha asju, mida vaja teha - koolitööd enamasti. Nüüd olen ülikoolis ja pingutan, et ei langeks sama raja peale. Ma tunnen, et ma teen vahepeal ka väga asjalikke asju netis - loen uudiseid, loen teadusartikleid ning väga informatiivseid blogisid. Harin ennast ühesõnaga. Samas ka tillulillutan päris rohkelt. Vaatan telesarju netist jne.

Samas kui ma ennast netis ei lõbustaks kõige sellega, siis ma kas vaataks telekat või loeks kerget kirjandust. Ega see suurem asi asendustegevus pole ju - telekas olen sunnitud jälgima reklaame, mida ma JÄLESTAN. Sõpru on mul väga vähe ja erinevates linnades, seetõttu on ka n-ö hängimine üsna harv juhus. Elukaaslasega oleme samasugused - istume koos diivanil, nohistame oma läpparites. Vahepeal vaatame koos midagi, arutame või lihtsalt istume ja naudime teise lähedust.

Sorry - ma praegu veenan ennast, et ma tegelikult pole mõttetu lont :P

Congratulations, your score is: 82

Your Internet usage is causing significant problems in your life. You should evaluate the impact of the Internet on your life and address the problems directly caused by your Internet usage.

Aga minu meelest ta küll niivõrd suur probleem ei ole minu jaoks.
Kuigi jah arvutis olin natuke liiga palju
koolipäeval 5-6tundi
nädalavahetusel veidi liiga palju 10-12

Mul tuli 20 ma olen arvutis enamjaolt väga kaua siis kui ma üksi kodus.Enamjaolt siis terve öö näiteks nagu praegu.Ma lihtsalt mõtlen ,et mida ma siin arvutis ikka passin kui sõbrad olemas kellega välja minna.Talvel olen jah rohkem ,sest talvel pole eriti kuhugi minna selle külmaga.
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.
Vasta

Mine “Arvutisõltuvus (internetisõltuvus)”