Sõltuvus

Tere, mul on tulnud väga suur sõltuvus. Püüan sellest lahti saada, kuid tulutult. Olen päris mures kuna hinded hakkavad järjest hullemaks minema. Ema küll sõimab aga ma ei saa lihtsalt. Kui ma päevas arvutis kasvõi korra ei saa olla hakkab pea räigelt valutama. Olen püüdnud trennis käia aga ei saa käia trennis, mis mulle ei meeldi. Käisin jalkas aga seal oli väga halb seltskond ja ma ei tahtnud seal enam käia. Aidake mind palun.

Re: Sõltuvus

no aga kas või korra päevas arvutis käimine ei ole ju veel sõltuvus. kuigi see ettekujutatud peavalu on küll kahtlane. arvutiga on selline asi, et tundub muidu vajalik iga vaba sekund seal olla, aga kui oled sunnitult või võimaluste puudumise tõttu mõnda aega eemal, siis saad aru, et pole seal midagi nii vajalikku.

Re: Sõltuvus

Internet jah? See on tänapäeva steel ega ei saagi olla kas või päevakestki ilma netita kui korra juba seal oled. praegu veel suvi proovi perega,sõpradega mingisele matkale/reisile minna mis pidurtaks sinu sõltuvust.

Korra päevas nii 10-60 minutit ei ole midagi palju kui tan isikuid kes on päevas ca 8-14h päevas.
sain aru et Poiss kuna tütarlapsed jalkat jah leidub harva kes sellest räägiks. Kindlasti aitaks kui mainiksid ära kus sa iga päev siis käid. arvatavasti rate,msn või mängud nuh sellelaadi.

RATE.ee soovitan sull selasete rahvaga nättukene paha teha anna 1-2 punktilisi hindeid siis saad sa kah kui sulle pildi hinded tähtsad ja saad ühtesid-kahtesid siis muutub tüütuks kui ei ole siis sa rate sõltlane kah ei ole. MSN on tänapäeval väga populaarne nuh kuidagi ei saa välja minna kui ei ole käinud sees ja sõpradega rääkinud mis teha kuhu minna jms. nüüd peaks kohe kah kool algama nuh viimane kuu läheb alati kiirelt aru ei saaga siis plaanid porrvi teha koolis mitte näiteks msn vms (juttukates)

sammuti mängud kui sa ei mängi täna homme või kuupärast ei kao mäng kuhukile (näiteks 3D laadsed online mängud) ja ei tunta kah muret. Proovi nii et kui lähed mängima ennem koristad toa ära, viid prügi välja mitte ligidale konteinerisse vaid kaugemale, pesed nõud puhtaks vms palju asju on muud teha kui olla arvuti seltsis.

Trenn on selline asi et pead otsima uurima parem on see mis sulle meeldib ja kindlasti kus käivad kah sõbrad siis on trennis seltskond kah mõnusam. veel on suvi ja saate uusi plaane teha juba mis teha koolis ja vaba ajaga leitke ühine meel ja näete ei olegi arvuti enam selline. ise mängisin 5 aastat quaket nüüd käin ainult 2-3 korda nädalas oma klanniga.

Bellibone`s
Vasta

Mine “Arvutisõltuvus (internetisõltuvus)”