Sülearvuti

#1
Tere!

Kallasin enda sülearvutile kogemata vett ning arvuti lülitus välja. Proovisin kuivatada võinii, aga see ei õnnestunud.
Kas mul on lootust, et see hakkab jälle tööle? Ning kui viin parandusse, kui palju see maksta võiks? Kas arvutisolevad andmed jäãvad alles või kustutatakse/kaovad need ära?
Olen kuulnud, et pärast parandust arvuti pole enam endine, ja lühikese aja jooksul vaja ikka uus soetada.

Ps. Vabandan, kui postitus vales teemas, see oli ainus arvutiga seotud, mille leidsin.

Re: Sülearvuti

#2
eks oleneb palju sa kallasid, kuivõrd suured kahjustused on. klaviatuur tuleb kindlasti välja vahetada. kui korralikult läbi vettib, siis tuleb kindlasti uus arvuti osta jah. klaveri (klaviatuuri) vahetus on kuni 50 eurot. kui kõvaketas kahjustada ei saanud, siis jäävad andmed alles. pärast parandust peaks arvuti ikka sama olema, kui kuskile kahtlasesse kohta ei vii, kellel tegelikult parandamisvolitusi ei ole. imelik, et keegi ei ole vastanud seni. aga jah, kui hullult ei kallanud, siis vast klaveri vahetusest piisab. kontrollida lasta tasub ka igal juhul, kui suured kahjustused on.
eraldatus

Re: Sülearvuti

#3
Kui on hiljuti ostetud ja su perel on swedbank kodukindlustus mis kattab ka asju, saad raha tagasi(miinus oma vastutus)...

Asi nii, uurid seda värki, siis helistad panka, teed taotluse, viid remondimehe juurde kes kirjutab akti. Scannid sisse ja saadad. Siis raha laekub kontole.
Sain telolt 350€ nii ja telefon jäi endale.
Pigem ikka külm ida-euroopalik pilk, aga tead siis vähemalt, et kui naeratus tuleb, siis see ka siiras.
Vasta

Mine “Arvutisõltuvus (internetisõltuvus)”